Rady a Návody

Zapomeňte na chemické barvy a nudné obtisky na velikonoční vejce. Zkuste barvení vajec v přírodním stylu!

Barevná vajíčka pomocí chemických barev, obtisků nebo košilek má dneska skoro každý. Co takhle potěšit koledníky kraslicemi v přírodním stylu? Budete tak ohleduplní k přírodě a naprosto originální. Přitom postupy jednotlivých typů barvení jsou jednoduché a levné. Které z nich vyzkoušíte zrovna vy?

Nejčastější chyby při péči o trávník. Děláte je taky?

Trávník je pro mnoho lidí chloubou zahrady či pozemku. Dbáme na to, aby působil upraveně a nehyzdila ho prázdná místa. Bohužel řada lidí při péči o trávník zbytečně chybuje, byť si své chyby neuvědomuje. Co nejčastěji děláme špatně? A děláte tyhle chyby i vy? V dnešním článku to společně můžeme zjistit.

Chcete mít čisté a voňavé sedačky v autě? Poradíme vám, jak je vyčistit

Znáte ten pocit. Koupíte si nějaké jídlo, sednete si s ním do čistého a uklizeného auta… A pohroma je rázem na světě. Sedačky jsou ušpiněné a všude samé drobky. Mít čisté a voňavé auto je balzám na duši asi pro každého. S koženými sedačkami taková potíž není, protože se dají jednoduše setřít vlhkým hadříkem. Ale s látkovými to už není tak lehké. A my vám poradíme, jak na ně.

Jak vyčistit mikrovlnku bez použití chemie? Pomůže citrón nebo jedlá soda

Mikrovlnná trouba potřebuje v každé domácnosti pravidelnou údržbu. Když ji dlouho nečistíte, může se stát, že začne hůře ohřívat, způsobí požár nebo zhorší chuť i vůni vašeho jídla. V tomto článku se dozvíte několik tipů a triků, díky kterým bude mikrovlnka jako ze žurnálu, a to bez použití chemických přísad.

Jak správně topit, abychom ušetřili svou peněženku a neznečišťovali ovzduší?

Konec zimy se už blíží, přesto stále musíme vytápět své domovy, kanceláře i dílny, proto mohou přijít vhod rady, jak správně vytápět pevnými palivy, abychom ušetřili svou peněženku a zbytečně neznečišťovali ovzduší. Nesprávné vytápění má totiž negativní vliv na naše zdraví, a může dokonce zabíjet.

Chtěla byste být krásná i na jaře? Stačí se zaměřit na pár důležitých změn

Pomalu, ale jistě nám na dveře klepe jarní období. Pokud jste žena, která by se ráda zaměřila na jarní krásu, pak se stačí zaměřit na níže uvedené věci. Tyto kroky koneckonců provádí každá žena během celého ročního období. Určitě ale neuškodí si některé tipy připomenout.

Babské rady, které vám mohou pomoci v početí miminka

Snažíte se o miminko? Problém je v tom, že se vám nedaří? Vyzkoušeli jste už mnoho tipů, jak otěhotnět, ale ani jeden z nich nefungoval? Pak se zkuste zaměřit na níže uvedené babské rady. Pokud ani ty vám nepomohou, zkuste uvažovat nad návštěvou lékaře.

Věčně nerozhodný muž? Přimějte ho k včasným rozhodnutím

Muži mohou být relativně často nerozhodnými bytostmi. Nezáleží na tom, v jakém znamení je daný muž narozený. Někteří muži mají s odpověďmi zkrátka problémy, protože nechtějí ublížit svým přátelům, přítelkyni nebo rodině. Jak ale přimět nerozhodného muže k činům, a to bez ohledu na to, zda to bude někoho bolet, či nikoliv?

Triky, které nejen opticky zvětší váš malý byt

Můžete si stěžovat na nedostatek místa u vás doma, ale existuje spousta důvodů, proč je malé bydlení lepší: malé prostory se snadněji zdobí, snadněji se udržují čisté a snadněji se organizují. Co tedy můžete udělat, aby místnost vypadala větší? Pár nápadů na optické zvětšení malého bytu bychom pro vás měli.

Poznejte výhody venkovních žaluzií

Přemýšlíte nad pořízením venkovních žaluzií? Není to zrovna nejlevnější investice, což je možná jeden z důvodů, proč stále váháte a své rozhodnutí opakovaně odkládáte. Možná vám pomůže vidět před sebou výhody, které vám venkovní žaluzie mohou nabídnout. Pokud se nemůžete rozhodnout, náš dnešní článek vás přesvědčí.

Praktické tipy pro prodloužení životnosti matrace

Matrace je z velké části zodpovědná za to, jak dobře se vyspíme a s jakou náladou vstaneme do nového dne. Pořízení matrace není otázkou pár týdnů či několika měsíců, ale klidně i několika let. Proto je důležité nejen vybírat správně, ale také se o matraci řádně starat. Chcete poradit, jak prodloužit její životnost?

Jak připravit nemovitost na prodej?

Disponujete nemovitostí, pro kterou nenacházíte využití a rádi byste ji prodali? Ještě před tím, než bezmyšlenkovitě hodíte inzerát na internet a budete doufat v rychlý prodej, věnujte pár minut přečtení tohoto článku. Dáme vám v něm praktické rady, jak nemovitost na prodej připravit a zvýšit šance na rychlý proces.

Nejnovější články