Interiér

Vyberte ten pravý zahradní nábytek

Sezóna letních grilovaček právě startuje, a tak by se hodilo připravit i zahradní nábytek, který je jejich nezbytnou součástí. Posedět venku nemusíte jen při grilování, ale třeba také se sklenkou dobrého vína či při odpolední kávě. K tomuto typu odpočinku je potřeba pohodlné sezení. Jak takový nábytek vybrat?

Proč vymalovat dětský pokoj omyvatelnými barvami? 

Děti milují barvičky. Barvičky dětem pomáhají poznávat svět. Jakmile jsou nějaké barvičky výraznější, děti se na ně zvládnou dívat i několik desítek vteřin. Kromě toho je výraznější barvičky mohou rozesmát. Jednou z nejoblíbenějších činností je tak malování. To nemusí vždy probíhat na papíře. Proč je tedy dobré používat v dětském pokojíčku omyvatelné barvy?

Jak prodloužit životnost čalouněného nábytku?

Čalouněný nábytek vyžaduje svou péči. Jedině tak dokážete čalouněnému nábytku prodloužit životnost. Co se týče oblíbenosti, dá se čalouněný nábytek považovat za jeden z nejvyužívanějších typů nábytků vůbec. Rozhodně si tedy zaslouží maximální možnou péči.

Vylepšete svůj pracovní stůl v domácí kanceláři 

Domácí pracovna je důležitým místem, jestliže vám váš zaměstnavatel umožnil pracovat z pohodlí vašeho domova. Rozhodně byste měli udělat vše pro to, aby vám šla vaše práce od ruky, a následně tak byl zaměstnavatel maximálně spokojen. Jakými způsoby se dá vylepšit váš stůl?

Sprchový kout? Mnohdy lepší než vana!

Sprchové kouty se mohou těšit podobné oblibě jako vany. Svým uživatelům přináší mnoho výhod, které ocení nejen starší, ale i mladší lidé. Záleží na tom, co od koupelny očekává. Pokud vám ale relaxační koupel nic neříká, pak se nejspíš obrátíte na možnost pořídit si sprchový kout.

Proč si pořídit noční stolek do své ložnice? Skvělý pomocník pro každý den! 

Noční stolek je výborným pomocníkem do každé ložnice. Pokud jej ještě doposud nemáte, pak je nejvyšší čas si ho pořídit. Investice není příliš vysoká, budeme-li se dívat na to, s čím vším vám může pomoct. Prozradíme vám mimo jiné i důvody, proč si noční stolek pořídit.

Špatné osvětlení v dětském pokoji? Neriskujte zdraví svého dítěte 

Základem správně zařízeného dětského pokojíčku bývá prostor pro hraní. Člověk by se ovšem neměl zaměřit pouze na tento faktor, protože i další věci patří k těm, jež jsou pro dětský pokojíček nezbytně důležité. Víte, co kromě prostoru hraje velkou roli? Pojďme se na to společně podívat.

Na kolik vás v této době vyjde rekonstrukce koupelny?

Čeká vás v brzké době rekonstrukce koupelny? S největší pravděpodobností vás bude zajímat cena tohoto procesu. Je potřeba myslet na to, že přesnou cenu vám určí až společnost, která se bude o rekonstrukci starat, a to na základě údajů, které společnosti poskytnete.

Knihovna dodá domovu nový šmrnc: Nahradí čelo postele a zaplní přebytečné místo

Není to jen řešení pro intelektuály, neměla by chybět v žádné domácnosti. Mluvíme o knihovně, která dodá prostoru šmrnc přímo na místě. Každý milovník knih by si zasloužil mít doma vlastní knihovnu, kde by měl sbírku svých nejcennějších pokladů. Pravdou však je, že v současnosti bojujeme ve svých příbytcích o každý volný centimetr.

Jak zařídit dětský pokoj, aby se sourozenci nehádali? Ptejte se na jejich názor i přání

Pokud mají pokoj sdílet dva sourozenci, je uspořádání o něco složitější. Platí zde jedna zásada: každé dítě potřebuje prostor samo pro sebe. Na co tedy myslet?

Jak si doma zařídit anglický chalupářský styl

Přineste si domů rozmarnou venkovskou atmosféru díky těmto tipům schváleným odborníky. Rozmarný styl anglických chalup je uklidňující a přívětivý – ať už je to pocit útulnosti nebo rozmarný pocit z prostoru, na venkovské estetice je prostě něco, co vás nutí schoulit se na gauč s dobrou knihou a odpočívat.

Stylová chodba v domě či bytě? Zaručuje dobrý první dojem

Co vám utkví v paměti po první návštěvě v domě vaší budoucí tchyně nebo po večeři s rodinnými přáteli? Možná to bylo fantastické jídlo, nervozita nebo nezaměnitelná vůně, která se linula domem. Pro někoho jiného jsou to kočičí chlupy na pohovce a rozházené boty. Chcete, aby se vaši hosté cítili stejně příjemně jako vy? Začněme na začátku, v našem případě ve vstupní hale.

Nejnovější články