Interiér

Na prvním dojmu záleží. Tyto 4 věci by ve vstupní chodbě neměly chybět!

Vstupní chodba je to první, co vaši hosté uvidí. Během chvilky si udělají jasný obrázek ohledně toho, co ve vaší domácnosti mohou očekávat. Je proto nesmírně důležité, abyste se nad jejím konceptem doopravdy zamysleli. Přinášíme vám 4 věci, které by rozhodně neměly v žádné hale chybět. A nebojte se – mysleli jsme i na majitele menších prostor!

Jakou barvou vymalovat dětský pokojíček?

Dětský pokojíček je rájem pro ratolesti a výzvou pro rodiče, dojde-li na jeho zařizování. Pokojíček pro děti by měl být hravý, barevný a zároveň bezpečný. Barvy v něm hrají jednu z nejdůležitějších rolí, proto se dnes zaměříme právě na ně. Jakou barvou vymalovat dětský pokoj? Pojďme se podívat na vhodné kandidáty.

Jak dodat koupelně luxusní vzhled za pár kaček?

Vaše koupelna nemusí stát desetitisíce, aby mohla působit luxusním dojmem. Přestaňte mlsně nahlížet do katalogů s přepychovými koupelnami a zařiďte si to u vás doma tak, aby i vaše koupelna vypadala jak z luxusního časopisu. Jak na to? Tohle jsou levné tipy, jak koupelně dodat luxusní vzhled. Inspirujte se!

Jak vybrat bytového designéra pro návrh na nový interiér?

Vybrat si v této době kvalitního bytového designéra nemusí být vůbec jednoduché. Pomocí tipů, které jsme si pro vás připravili, bude váš výběr o něco jednodušší. V žádném případě nekývněte na první nabídku, která se vám naskytne. Vybrat si nesprávného bytového designéra vás může stát čas i nemalé množství financí.

Jak si zařídit beauty koutek aneb i ženy potřebují své místo v bytě

Domov je místem, kde by se člověk měl cítit v pohodě a bezpečí. Ženy navíc často projevují zájem mít v bytě nebo rodinném domě svůj vlastní osobní prostor. Ten by sloužil pro vytvoření beauty koutku. Po tomhle s největší pravděpodobností touží každá žena. Jak takového beauty koutku docílit a následně jej zařídit? Stačí k tomu jen malý prostor.

Jak na správné uspořádání šatníku? Poradíme vám!

Mít správně uspořádanou šatní skříň nemusí být příliš složitým procesem, pokud víte, jak na to. Jestliže ve své šatní skříni budete mít nepořádek, váš proces oblékání bude o to náročnější a delší. Kromě toho si při hledání uděláte větší nepořádek, než už ve skříni máte. Uspořádejte si řádně svou šatní skříň a mějte ve všem přehled.

Líbilo se vám na dovolené v Itálii? Dopřejte si trochu té Itálie u vás v bytě nebo rodinném domě

Máte pocit, že váš domov chce změnu, která by vás okouzlila? Domov je symbolem bezpečí a pohody. Pokud nebude váš interiér přizpůsoben vašim požadavkům, pak se v něm nebudete cítit příliš šťastně. Zkuste se zaměřit na změny, které váš byt nebo rodinný dům promění, a vy tak najednou opět ožijete.

Vneste kousek přírody do vašeho domova! Jaké pokojovky pročistí vzduch?

Jedním ze způsobů, jak si zútulnit a zpříjemnit byt, je pořídit si pokojové rostliny. Váš interiér se rázem stane modernějším. Pokojovky navíc mají zdraví prospěšné vlastnosti. Čistí a zvlhčují vzduch, pohlcují škodliviny a tlumí hluk. Přinášíme vám seznam nenáročných rostlin, ze kterých můžete vybírat.

Zařizujete kuchyni? Tohle jsou ty nejčastější chyby

Rozhodli jste se pro novou kuchyň? Prvním krokem je vše důkladně promyslet a naplánovat. Vyhněte se základním chybám, které by vás v budoucnu stály peníze i čas navíc. Jaká podlaha není do kuchyně vůbec vhodná, jak rozplánovat rozvody a jak si poradit s osvětlením? Na to a mnohem více se nyní zaměříme.

Zařizujete garsonku? Dáme vám tipy, se kterými tento úkol hravě zvládnete

Bydlení v garsonce není žádná ostuda. Pro jednotlivce nebo pár to může být ideální bydlení – a samozřejmě nejen pro ně. Při zařizování tak malého bytu ale můžete natrefit na nejednu překážku. Zařídit garsonku není jen tak. Chce to přemýšlet a správně vybírat. Potřebujete s tímto úkolem pomoci? Dáme vám pár tipů!

To nejsou jen pověry! Tyto věci vám mohou doma opravdu uškodit

Duch pod postelí, temné síly v ložnici nebo domov, který z vás doslova vysává život. Scénář jako z temného hororu a pro mnoho lidí pohádka. Co do domu rozhodně nepatří?

Rolety nebo žaluzie, jak si vybrat? Poznejte jejich výhody a nevýhody

Existují různé způsoby zastínění interiéru, nejčastěji jde však o žaluzie a rolety. Konkrétní výběr je ovlivněn stylem interiéru, vzhledem, a především cenou. Zjistěte, jak vybrat ty nejlepší stínící zařízení.

Nejnovější články