Prezentace

Heqet: Egyptská žabí bohyně

Bohyně Heket, známá také jako Hekat nebo Heqet, je egyptská bohyně plodnosti a klíčení obilí. Bývá spojována s těhotenstvím...

Hliníkové pergoly s dlouhou životností a dokonalým vzhledem

Vystavěli jste nebo jste si koupili svůj vysněný dům a bezpochyby z něj máte obrovskou radost? Nyní ale přemýšlíte,...

Jak vytvořit ložnici snů? Základem je kvalitní matrace a polštář

Abychom se v ložnici cítili maximálně komfortně, měla by být laděna do barev, které nám jsou příjemné. Ty totiž umí...

Jak zařídit ložnici, aby byla harmonická, komfortní a stylová?

Ložnice je zónou, která přísně podléhá vkusu každého majitele, přesto je ovlivněna nejnovějšími módními trendy. Co do této soukromé zóny neodmyslitelně patří? Ložnice je místo, kde odpočíváme, přemýšlíme, spíme. Proto by měl být kladen velký důraz nejen na její zařízení, ale také na celkovém vybavení. To proto, abyste se zde cítili opravdu dobře.

Podzimní dekorace na jídelní stůl: Vykouzlete si doma krásnou atmosféru

Zamilujte si podzim a vneste kousek přírody k vám domů. Poradíme, jak si zařídit trendy jídelnu a jak ozdobit jídelní stůl tak, abyste proměnili svůj domov v moderní interiér. Podzimní dekorace jsou trendem, který se objevil teprve nedávno. Většina domácností totiž dekoruje své domovy až na vánoční svátky. Ale každé roční období je vhodné pro malé změny.

Pravidla pro správný výběr stolní lampy školákovi

Školní rok zaklepal na dveře a vy jste stále nepořídili prvňáčkovi stolní lampu, u které bude moci pohodlně prát úkoly a procvičovat první písmenka? Máme pro vás potěšující zprávu – to, že jste nákup doposud nestihli, může přinést řadu výhod. K přečtení vám totiž nabízíme pár rad ohledně parametrů, které by měla taková stolní lampa splňovat.

Kupte si kvalitní markýzu a chraňte vaši terasu před sluncem i deštěm

I když je podzim tady, ještě nás do konce roku čeká spousta hezkých, slunných a relativně teplých dní, které můžeme strávit na terase. Stačí mít kvalitní zastínění, které nám umožní pobývat v suchu venku i při dešti, uchrání nás před větrem i nechtěným sluncem. K takovým zastíněním patří markýzy. Vybírat můžete z mnoha typů a nespočtu barev, takže si tu správnou vybere milovník elegance, hravosti, extravagance i nenápadného vzhledu.

Zelené střechy baví stále více majitelů nemovitostí

Možná vám pojem „zelené střechy“ alespoň něco málo říká, možná jste se o ně zatím nezajímali. Nicméně, je mezi námi stále víc majitelů střech, kteří se rozhodnou propůjčit své nemovitosti nový ráz a styl právě díky zelené, živé a krásné střeše.

Bazény nerezové s přelivovou hranou: Zvolte tu nejlepší možnost

Jestliže zvažujete, že si třeba na zahradu pořídíte bazén, pak se nabízí jedno nejlepší řešení. Jde o nerezové bazény s přelivovou hranou. Kombinují vysoce praktickou konstrukci a velmi líbivý design. Vyhoví tak i náročným požadavkům.

Stavební stroje: Vybírejte z široké nabídky nových i použitých strojů a mechanizace

Stavební stroje jsou rozděleny do několika kategorií, snadno tak můžete najít právě to, co zrovna potřebujete. Rozsáhlá nabídka dává na výběr, ať už jde o prodej nových strojů, či bazarových. Kromě toho společnost nabízí také vypůjčení vybraných strojů na potřebnou dobu.

Máte rádi teplo, oheň, romantickou atmosféru, a rádi trávíte čas na terase nebo balkoně? Nadchnou vás stoly s plynovými ohništi

Vše, co je uvedeno v názvu tohoto článku, vyhledává rádo mnoho z nás. Pokud máme k dispozici terasu, ale také třeba balkon, altán nebo pergolu, většinou se zde rádi zdržujeme kdykoli je to možné. Prodloužit si sezonu a cítit se příjemně i v chladnějších dnech nebo v noci, vám pomohou plynová ohniště nebo stoly s plynovými ohništi.

Chcete relaxovat na zahradě? Vyberte si kvalitní zahradní nábytek

Žijeme v době plné každodenního stresu a pracovních povinností. V nastalém shonu však určitě spousta z vás zapomíná na kvalitní odpočinek. Nemusíte kvůli eliminaci vysoké hladiny stresu jezdit na drahé dovolené k moři, protože bohatě postačí několik minut posezení v pohodlném křesle na vaší zahradě. Pohled na listí, které šustí v jemném větru, je totiž k nezaplacení a na světě neexistuje mnoho lepších způsobů odpočinku.

Nejnovější články