Bydlení slavných: Jak si žije hvězda Strážců Galaxie Karen Gillan?

Skotskou herečku Karen Gillan dnes poznáme zejména díky její roli Nebuly ve Strážcích Galaxie. Navzdory tomu, že v této filmové sérii vystopuje tak trochu jako padouch, je Karen pohodovou ženou, která si potrpí na svůj klid a řád v životě i v rámci svého bydlení. Jak tedy žije?

Luxusní sídlo ve své rodné vlasti

Ačkoliv se řada hollywoodských měst postupně uchýlila k přesunu do filmové metropole, Karen Gillan si nechala postavit dům v rodném Skotsku. V architektuře stavby se odráží vše, co byste od nehostinné skotské krajiny čekali. Hlavními designovými prvky tak jsou šindelové střešní tašky, dřevěné obklady či kamenné motivy. Domu pak vévodí velká francouzská okna, díky kterým tamní příroda skutečně doplňuje design samotného interiéru. Gillan tvrdí, že toto sídlo je vším, co si od svého ideálního bydlení slibovala.

Zdroj obrázku: https://www.facebook.com/thekarengillan/photos

Americké bydlení

Skloubit kariéru s bydlením ve Skotsku by pro Karen nebylo nejspíš dvakrát snadné. Proto se uchýlila k pořízení bytu i v samotném Los Angeles. Jak se tato nemovitost liší od skotského domu?

Podobností zde najdete skutečně jen málo. Herečka se svěřila deníku dailyrecord.co.uk, že na rozdíl od bydlení ve Skotsku hraje v jejím bytě v USA prim výstřednost a hrůza. Byt je tak plný děsivých panenek a dalších hororových prvků. Sbírku pak doplňují nejrůznější kuriozity z natáčení. Karen Gillan zde tráví většinu času odpočinkem, případně sledováním celé řady amerických reality shows, které pak jdou ruku v ruce s netradičním vybavením bytu.

Skotsko nebo Amerika? Herečka má jasno

Server dailymail.co.uk položil Karen záludnou otázku – kde tráví čas raději? Asi málokoho však překvapí, že její odpovědí bylo Skotsko. USA prý pro Gillan nejsou tím pravým ořechovým, a duchem se tak často vrací do překrásné a klidné skotské přírody.

Zdroje: architecturaldigest.com, dailyrecord.co.uk, dailymail.co.uk

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Vanda
Pohled na útulný a zároveň praktický domov mě naplňuje pohodou a klidem. Rád předávám čtenářům webu iBydlení.cz cenné rady o tom, jak svou domácnost posunout o úroveň výš.

Nejnovější články

--- Další články autora ---