Jak bydlí Rachel z Přátel? Podívejme se do domu Jennifer Aniston!

Dům americké herečky, kterou znáte z kultovního sitcomu Přátelé nebo z filmů Vražda v Paříži, Svátek matek nebo Je prostě báječná a držitelky několika cen Jennifer Aniston odráží její vzhled. Příbytek je podobně jako ona krásný a působí luxusním dojmem. Pojďme nakouknout do jejího domu, který si v losangeleském Bel Air pořídila za (pro obyčejného smrtelníka) neuvěřitelných 21 milionů dolarů (v přepočtu přes půl miliardy korun)!

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Nejprve se porozhlédněte kolem

Ještě před vstupem do domu se podíváme na dům samotný. Ostré hrany, terasy po téměř celém obvodu a minimalismus, to jsou jeho základní znaky. Celý dům se pyšní rozlohou o více než 700 metrů čtverečních na pozemku o 1,5 hektarech. Na obrovské zahradě najdete kromě bazénu také vinici. Spousta zeleně, keřů a vzrostlých stromů, sošky a japonské skalky tak vytváří z pozemku oázu klidu.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Račte vstoupit

Jak píše web svetzeny.cz, sídlo má mimo jiné 4 ložnice, 6 a půl koupelny, vinný sklípek, bar, pec na pizzu v kuchyni a dům pro hosty. A jak píše blesk.cz, byl navržen v roce 1965 architektem A. Q. Jonesem. V celém domě se objevují prvky minimalismu v moderním designu. Na první dobrou zjistíte, že o světlo v sídle nouze rozhodně není. Obrovská okna přes celou stěnu ho do interiéru vpustí více než dost. Převážně světlý designový nábytek je kombinován s doplňky opět ve světlých barvách. Aby prostor nepůsobil nudně, jedna stěna v některých místnostech je natřena výraznější barvou. Některé místnosti (jako třeba ložnice) jsou naopak v tmavých odstínech. Téměř každá větší místnost má pak svůj vlastní krb, díky čemuž dům působí útulným dojmem.

Dovedli byste si představit bydlení v tak obrovském domě, nebo se držíte raději hesla, že co je malé, je i milé?

Použité zdroje

https://www.svetzeny.cz/celebrity/luxusni-bydleni-jennifer-aniston-vam-vyrazi-dech-vana-z-mramoru-nebo-luxusni-loznice-plna

https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-svetove-celebrity/369260/podivejte-se-jak-bydli-jennifer-aniston-dum-v-bel-air-ji-prisel-na-pul-miliardy.html

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nika Lerchhttps://abcrecenze.cz/
Svoji lásku k psaní jsem spojila s mými koníčky, ke kterým patří péče o dům a zahradu. Na iBydlení.cz si můžete přečíst mé články o zahradničení, bytovém designu a celkovém zvelebováním domova.

Nejnovější články

--- Další články autora ---