Bílá, Švormová, Pizingerová a další: Na věk v lásce nekoukají!

Věk je jen číslo. Když se mají dva rádi, na věku by nemělo vůbec záležet. Některým připadá nemožné, že má žena mladšího muže, jiní to zase chápou. Stejně tak to má známá herečka Libuše Švormová, která se zamilovala do partnera o 18 let mladšího a je s ním už dlouho šťastná. Takových osobností je ale více.

Libuše Švormová (87) a Jan Patera (69)

Ve 45 letech si vzala o 18 let mladšího muže, se kterým jim láska kvete i v tomto rozdílném věku. Herečka Libuše Švormová, která v posledních letech hraje v Divadle na Vinohradech, Gongu či na zájezdových představeních, je tedy šťastně vdaná přes 40 let. Svého muže potkala poprvé na Šumavě, kam se rádi stále po letech vracejí, neboť milují výlety po českých lesích. Jan jí prý upoutal svou galantností a gentlemansky se k ní chová až dodnes.

Zdroj obrázku: https://www.facebook.com/Socialismus

Vendula Pizingerová (51) a Josef Pizinger (35)

Vendula Pizingerová, která je ředitelkou nadace Kapka Naděje, se už potřetí šťastně provdala za o 16 let mladšího sportovce, se kterým se zná od malička. Josef Pizinger je synem její kamarádky a nebylo prý snadné vztah zveřejnit a lásku si před veřejností obhájit. Své ano si řekli v září roku 2015 a v říjnu 2020 se jim narodil syn Josífek. Podle webu Prozeny.cz si manžel ale skvěle rozumí i se starším synem z minulého vztahu, Jakubem Svobodou. Společně podnikají různé aktivity.

Lucie Bílá (57) a Radek Filipi (39)

První lásku slavná zpěvačka Lucie Bílá našla v herci Tomáši Holém (†21), s producentem Petrem Kratochvílem má syna Filipa a vdala se už dvakrát. Své ano si řekli i s hudebníkem Stanislavem Penkovem a zpěvákem Václavem Noidem Bártou. Nyní se zamilovala do fitness trenéra Radka Filipiho, se kterým žije, každý den se spolu smějí a není dne, kdy by jeden druhému nevyznali lásku.

Zdroj obrázku: https://www.facebook.com/luciebila

Tatiana Dyková (44) a Vojtěch Dyk (37)

Tyto umělecké ikony se daly dohormady, i když někteří jejich vztahu moc šanci nedávali. Tatiana je o 7 let starší a má dvě děti z předchozího manželství. Během nějaké doby se ale ukázalo, že tahle dvojice k sobě prostě patří. Narodil se jim desetiletý syn Alois a v roce 2019 se na prvního máje vzali. Ale číst si tehdy o sobě, že klofla mladého umělce a stála za rozpadem kapely Nightwork, prý pro Tatianu nebylo až tak snadné.

Zdroj: Prozeny.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Kristýna Kadlecováhttps://ezena.sk/
Miluju dobré jídlo a ráda zkouším nové recepty, hlavně ty zdravé. Pečení a vaření mě dělá šťastnou. Mojí vášní je také zahrada a vše kolem ní. Ráda vám na webu iBydlení.cz předám různé rady a tipy, které se týkají zahrady, a přidám nějaký ten zdravý recept.

Nejnovější články

--- Další články autora ---