back to top

Stavební stroje: Vybírejte z široké nabídky nových i použitých strojů a mechanizace

Stavební stroje jsou rozděleny do několika kategorií, snadno tak můžete najít právě to, co zrovna potřebujete. Rozsáhlá nabídka dává na výběr, ať už jde o prodej nových strojů, či bazarových. Kromě toho společnost nabízí také vypůjčení vybraných strojů na potřebnou dobu.

Nabídka strojů

Společnost Stavební a silniční stroje s.r.o. se specializuje na prodej stavebních strojů a mechanizace. Dlouholeté zkušenosti a spolupráce s výrobci stavebních strojů umožňuje vyhovět různým požadavkům zákazníků. V nabídce najdete například smykové nakladače LOCUST, rypadla HYDREMA a jejich přídavná zařízení a příslušenství. Dále pak vibrační techniku NTC, či třeba univerzální dokončovací stroje UDS. Ať už sháníte jakékoliv stavební stroje, jistě najdete to pravé pro svůj projekt.

Bazarový prodej

Kromě nových strojů můžete vybírat i z těch použitých. Jde o skvělou volbu, jelikož jde o spolehlivé a prověřené stroje za výhodnější cenu. Bazar nabízí stavební stroje v komisním prodeji. Kromě strojů a mechanizace jsou dostupné zánovní či použité náhradní díly, pneumatiky, lopaty, paletizační vidle a další. Vybraný stroj vám bude předveden, případně si ho můžete sami vyzkoušet. Samozřejmostí je pak doprava stroje až na místo určení. Díky leasingovým partnerům lze zajistit financování vybraného použitého stroje.

Půjčovna

Pokud pro vás prodej nepředstavuje nejlepší variantu, pak můžete využít služeb půjčovny. I v její nabídce najdete spoustu různých strojů. Můžete si tak půjčit ty, které se vám zrovna hodí. A to na jakkoliv dlouhou dobu, ať už jde o jeden den, týden, či dlouhodobý pronájem. Veškeré stroje a mechanizace prochází pravidelně servisními prohlídkami, jsou tak zaručeně spolehlivé a funkční.

Díky rozmanitým službám a široké nabídce seženete to, co zrovna potřebujete. Ať už hledáte nový stroj ke koupi, či bazarový stroj nebo pronájem vybavení.

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nika Lerchhttps://abcrecenze.cz/
Svoji lásku k psaní jsem spojila s mými koníčky, ke kterým patří péče o dům a zahradu. Na iBydlení.cz si můžete přečíst mé články o zahradničení, bytovém designu a celkovém zvelebováním domova.

Nejnovější články

--- Další články autora ---

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.