Romantický styl bydlení: Elegantní a harmonický prostor

Málokdo z vás možná tuší, že romantický styl bydlení nenáleží pouze romantickým povahám. Romantický styl totiž nabízí mnohem více než jen srdíčka a vzory lásky všude okolo. Oku lahodící harmonie, elegance a domácí pohodlí evokuje každý kout romantického obydlí. Je jen na vás, zda romantické útulnosti otevřete také své dveře.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Co to je romantický styl bydlení?

Zřejmě vás nepřekvapí, že romantický styl bydlení našel zalíbení především v ženských srdcích. Pravděpodobně to bude proto, že právě ženy jsou dokonalými prototypy romantického stylu. Elegance, harmonie, styl.

A jaká žena by neměla ráda květiny, které se dle webu bydleni.cz často v romanticky zařízeném interiéru objevují? Nemusí být pouze živé, ale také ve formě povlaků na polštář nebo třeba pár umělých tulipánů ve váze na parapetu v kuchyni.

Co je typické pro romantický styl bydlení?

Jak již bylo řečeno výše, zaručeně květinové vzory. Mezi další typické prvky patří nábytek ze dřeva, proutí a samozřejmě romantické dekorace. Všudypřítomné vonné svíčky, rámečky s fotkami nebo kožešinový kobereček před krbem. Také cítíte tu romantiku ve vzduchu?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jak přenést romantický styl k vám domů?

Není nutné celý byt nebo dům změnit, pokud si zamilujete romantický styl bydlení. Pro atmosféru tohoto stylu ve vašem domově stačí několik našich tipů.

  • Soustřeďte se na něžné a ne příliš výrazné barevné kombinace, jak radí web living.cz. Skvělou volbou může být světle růžová se světle žlutou.
  • Přeneste romantický styl bydlení především do své ložnice, která se k tomu sama nabízí. Pořiďte si prostornou dřevěnou postel a nainstalujte k ní nebesa ze vzdušných a světlých materiálů, které váš spánek doslova vynesou do oblak. Nezapomeňte na něžné povlečení v krémových a světlých barvách.
  • Můžete do libovolné místnosti nalepit samolepicí romantickou tapetu s květinovými vzory.

Zdroj: bydleni.cz, living.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Kristýna Novákováhttps://abcrecenze.cz/
Mou vášní bylo vždy cestování, avšak po narození dcery jsem se usadila a nyní je mou vášní zkrášlování našeho domova. Ráda budu čtenářům webu iBydlenÍ.cz předávat své tipy na vybavování bytu, dětského pokoje nebo udržování pořádku v našich obydlích.

Nejnovější články

--- Další články autora ---