Netočte se pořád u stejného typu partnera nebo partnerky

Vybíráte si neustále stejný typ svého protějšku? Pokaždé to dopadne stejně? Máte pocit, že jde pořád o jednoho člověka, jen v jiném kabátě? Co se takhle zaměřit na zcela jiný typ protějšku. Někdy vám může pomoct i poslouchání svých přátel, ačkoliv při zamilovanosti jsme často zaslepení. Pojďme se na toto téma společně podívat.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/

Jak se netočit v kruhu a najít si konečně jiný typ protějška?

V první řadě si musíte uvědomit, co vlastně od druhé osoby očekáváte. Za svou minulostí ale přitom musíte udělat tlustou čáru, protože to jinak nebude fungovat. Nyní už víte, že typ protějšku, který jste si hledali není vhodný pro vás. Jinými slovy to nefunguje. Musíte si tedy najít ty priority, které vám u daných osob chyběly. Následně hledejte člověka, který chybějící priority má. Uvidíte, že půjde o zcela jiný typ člověka. Ten vás nejspíš dokáže naplnit tak, jak si představujete.

Určitě vám neuškodí být teď sám nebo sama. Pokud strávíte půl roku sami se sebou, uvidíte, jak se váš život otočí k lepšímu. Poté se budete dívat na hledání partnera nebo partnerky jinýma očima. Těma, která vás dovedou do vítězného konce. O to právě jde. Nestyďte se za to, že nikoho po svém boku nemáte. Není to ostuda. Existuje velké procento lidí po celém světě, kteří žijí bez partnera nebo partnerky. 

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/

Růžové brýle musí dolů aneb neignorujte chyby

Na svém protějšku nesmíte ze začátku ignorovat chyby. Zamilovanost je sice silná, ale neměla by vás zaslepovat. Hledejte chyby a červené vlajky a zkuste o nich s partnerem nebo partnerkou mluvit. Pokud tak neučiníte, opět váš vztah skončí stejně jako s předchozími partnery. V horším případě to bude podobný nebo stejný typ člověka. Z toho jste už vyrostli. Růžové brýle musí bohužel stranou.

Na závěr si poslechněte své přátele. I přesto, že si vše uděláte po svém, není špatné znát jejich názor. Mnohdy vám právě přátelé říkají, abyste od dané osoby odešli. Jsou to také oni, kdo vám poté sdělí, že měli celou dobu pravdu. Jak jsme již sdělili v tomto odstavci, zkuste je alespoň vyslechnout. Pokud vás přátelé skutečně dobře znají, pak vás na spoustu věcí mohou upozornit mnohem dříve, než si je vy samotní dokážete uvědomit, jak uvádí internetový portál Novinky.cz.

Zdroj: Novinky.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---