Nápady na vánoční dárky pro babičku

Vybrat dárek pro babičku může být snadné, nebo také nemusí. Možná si lámete hlavu, protože vám došla inspirace. Potřebujete poradit, čím udělat babičce na Štědrý den radost? Máme pro vás hned několik nápadů!

Babička ocení společně strávený čas

Co si budeme povídat – snad každá babička bude nejvděčnější právě za to, že s ní budete trávit čas. Třeba mnohem více než doposud. Společně strávené okamžiky sice nezabalíte do pěkného balicího papíru, ale můžete se spolehnout, že babičce zaručeně uděláte radost.

Nad vlastnoručně vyrobenými dárky srdíčko zaplesá

Jak dát dotyčnému i bez jediného slova krásně najevo, že vám na něm záleží? No přece vlastnoručně vyrobeným dárkem. Do jeho výroby totiž vložíte nejen lásku a nějaký svůj čas, ale i kousek sebe. Co třeba plátěná taška, kterou pomalujete? Nebo vlastnoručně vyrobené pralinky?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Vzpomínky, které vrátí v čase

Asi každá babička ráda vzpomíná. Pokud i ta vaše tu a tam zabředne ke vzpomínkám na časy, které tu dávno nejsou, podpořte ji v tom pěkným dárkem. Například knihou, která vyzdvihuje důležité okamžiky uplynulých let. Nebo ji nechte vyrobit speciální noviny ze dne, kdy se narodila. Sežeňte staré výtisky časopisů nebo na DVD nahrajte její oblíbené staré filmy.

Dárky podle koníčků

Kdo si neví rady s výběrem dárku pro babičku, může mu hodně napovědět to, co babička ráda dělá. Miluje vaření? Nebo svůj čas nejraději tráví na zahrádce? Plete? Vyšívá? Určitě svoji babičku znáte nejlépe, proto znáte i její koníčky. A spolehněte se, že dárek spojený s její zálibou zkrátka nemůže zklamat.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Kosmetika neurazí

Každá žena je parádnice, třeba je taková i vaše babička. Chce se líbit? Pečuje o sebe? Dbá na svůj zevnějšek? Pak ji kupte nějakou dekorativní nebo pečující kosmetiku. Dnes se toho dá najít tolik, že jistě dokážete vybrat správně. Vhodná je i nějaká pěkná vůně.

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nikol Kolomazníková
Zařizování domácnosti je mou radostí – pro nelibost své rodiny doma neustále pohybuji s nábytkem. Na iBydlení.cz si můžete přečíst mé články plné levných nápadů, které se v domácnosti neztratí.

Nejnovější články

--- Další články autora ---