Nadčasové kousky, které oživí vaše bydlení

Máte pocit, že se vám vaše bydlení okoukalo? Toužíte po změně, ale zároveň nechcete investovat do výrazných rekonstrukcí? Utrácet majlant jen proto, že se vám vaše domácnost zdá nudná a nezajímavá, rozhodně není potřeba. Tyhle kousky vaše bydlení zaručeně oživí.

Výrazná stojací lampa

Pro většinu z nás je už tak nějak samozřejmostí mít menší lampičku postavenou na nočním stolku. Co ale taková velká stojací lampa, například vedle sedací soupravy v obýváku? Věřte tomu, nebo ne, ale tento často zatracovaný kousek dokáže s atmosférou v místnosti hotové divy. S umístěním stojací lampy se přitom nemusíte omezovat pouze na obývací pokoj, stejně tak dobře se hodí i do kanceláře, ložnice nebo do dětského pokojíčku.

Velké zrcadlo

Mít zrcadlo v předsíni nebo v koupelně? To už je taková klasika, která nikoho nepřekvapí. Pokud ale hledáte způsob, jak vaše okoukané bydlení oživit, ale neutratit hromadu peněz, investujte do zrcadla nadměrných rozměrů. Vůbec se nebojte sáhnout po takovém kousku, který se nese v duchu starožitnosti či glamour, tyto kousky se zabydlí v jakkoli zařízené místnosti. Zrcadlo můžete opřít o podlahu nebo ho klidně pověste na zeď.

Zdroj obrázku: https://www.pexels.com/

Postranní křeslo

Rozhodně není řeč o křesle s postranními úmysly. Na mysli však máme kousek, který nemusí primárně sloužit k posezení u televize. Jde o doplněk, který najde uplatnění třeba v ložnici, kde přes něj můžete přehodit polštář a přikrývku. Spíše než k praktickému využití slouží postranní křeslo k estetickým účelům. V kombinaci s výše zmíněnou stojací lampou dokáže vytvořit ideální dvojici, která vnese do vašeho bydlení opět nový nádech.

Zdroj obrázku: https://www.pexels.com/

Odkládací stolky

Využití menších odkládacích stolků v domácnosti vůbec není špatný nápad. Poslouží nejen pro odkládání různých věcí, ale klidně i pro pohoštění přátel. Nejlépe uděláte, když si pořídíte rovnou celou sadu – dva nebo tři menší stolky, klidně v různých velikostech, pak můžete libovolně umístit kamkoli u vás doma.

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nikol Kolomazníková
Zařizování domácnosti je mou radostí – pro nelibost své rodiny doma neustále pohybuji s nábytkem. Na iBydlení.cz si můžete přečíst mé články plné levných nápadů, které se v domácnosti neztratí.

Nejnovější články

--- Komerční prezentace ---

--- Další články autora ---