back to top

Máte rádi teplo, oheň, romantickou atmosféru, a rádi trávíte čas na terase nebo balkoně? Nadchnou vás stoly s plynovými ohništi

Vše, co je uvedeno v názvu tohoto článku, vyhledává rádo mnoho z nás. Pokud máme k dispozici terasu, ale také třeba balkon, altán nebo pergolu, většinou se zde rádi zdržujeme kdykoli je to možné. Prodloužit si sezonu a cítit se příjemně i v chladnějších dnech nebo v noci, vám pomohou plynová ohniště nebo stoly s plynovými ohništi. Jde o jedinečné a vskutku nádherné doplňky exteriéru, zahradní nábytek, který okouzlí každého, kdo jej v reálu uvidí a vyzkouší.

Oheň, jenž vás zahřeje, ale nekouří a nesmrdí

Ohřev na terasu a další druhy prostranství v podobě stolu s plynovým ohništěm, vypadá dokonale a skutečně funguje. Vůbec jej nebudeme srovnávat s bioalkoholovým nebo lihovým hořákem. Tady se setkáváme se skutečným ohněm, který vás ale nebude obtěžovat zápachem ani dýmem, přesto teplo bude jako od klasického ohně.

Dívejte se do ohně, relaxujte, slavte, upevňujte vztahy

Ať už se rozhodnete pro stůl s plynovým ohništěm nebo samostatné plynové ohniště, nebudete litovat. Jde o kousky, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou vysoce odolné povětrnostním vlivům, a přitom skvěle ladí s vaším exteriérem. Vybrat si můžete modely s designem moderním i venkovským, proto najde správný každý. Stůl s plynovým hořákem poslouží stejně dobře, jako odkládací stolek, navíc v noci posvítí. Pokud zrovna nebudete zapalovat oheň, ohniště přikryjte krytem ohniště, a používejte stůl tak, jakoby byl klasický.

Jestliže máte svůj letitý milovaný stůl, doplňte terasu o samostatné plynové ohniště. Dopřejete si pohled do ohně v úrovni vašich očí, budete mít kolem sebe příjemné světlo i teplo.

Použít ohniště můžete i ke vstupu do zahrady, do domu např. při oslavě, nebo jen tak na zahradu. Bude se nádherně vyjímat.

Více na elementifire.sk.

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Markéta Doležalováhttps://pressmedia.net
Celý život mě provází láska k literatuře a psaní. Ve volném čase, kterého moc není, si ráda odpočinu při běhání nebo si přečtu některý z románů od S. Kinga.

Nejnovější články

--- Další články autora ---

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.