Lapač snů jako amulet a zároveň bytový doplněk

Příběhů o vzniku lapače snů je nespočet. Podle jedné z mnoha legend pochází tento vynález z rukou původních obyvatel Ameriky, starého indiánského kmene. Nazývali jej také jako „síť života“, která chrání před negativní energií, kde se zachytí zlé sny a myšlenky. Čtěte dál a pořiďte si svůj osobní lapač snů.

Jaký význam mají všechny části lapače?

Korálek (nebo kamínek) ve středu kruhu znázorňuje vaše „vlastní já“. Kruh představuje svět a celý vesmír, je první překážkou pro negativní vibrace a ochraňuje kamínek. Vypletená síť je nejdůležitější část, která díky své symetrii zachytává noční můry a zlé myšlenky. Pírka přivázaná ke kruhu zachytávají vesmírnou energii a posílají sny do sítě, v níž se ty zlé ztratí a dobré sny po peříčkách sklouznou zpět do naší mysli a duše.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Lapače snů a současnost

Na trhu je dnes k vidění spousta druhů lapačů. Najdete je v různých barvách, jsou vyplétány různými styly a dekorovány moderněji než jen klasickou kůží a pírky. Pokud se ptáte, která barva by mohla být pro lapač ideální, jednoznačná odpověď není. Obecně je oblíbenou barvou bílá a modrá jakožto symboly naděje a čistoty. Výběr barvy je subjektivní, protože každá má svůj vlastní význam.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Kam doplněk pověsit?

Tento neobyčejný doplněk posloužit jako dekorace nejen do ložnice. Pro klidné snění je nejlepší lapač snů umístit přímo nad nebo za postel, jak radí web BydlímeKvalitně. Zavěsit jej můžeme i do dalších místností, kde bude přinášet klid, energii a pohodu do celého domova. Už při jeho výrobě je důležité nabíjet jej svojí pozitivitou. Svým jedinečně vyrobeným lapačem snů můžete také obdarovat své milované.

Zdroj: BydlímeKvalitně

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nejnovější články

--- Další články autora ---