Jak udržet svůj domov moderní a trendy. Je to velmi jednoduché 

Domov je místem, kde se chceme cítit příjemně. K tomu hodně přispívá nejen to, jestli je v něm uklizeno, ale také jeho vybavení. Často chceme před našimi hosty působit moderně a jít s dobou. To se může jednoduše odrazit právě na vybavení našeho bytu.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/

První dojem je často nesmazatelný

To, že je první dojem důležitý, neplatí jen u našeho domu. Aby ale právě náš domov působil příjemně hned při příchodu, je zapotřebí zaměřit se nejen na jeho vchod, ale i okolí vstupní brány a chodníku. Právě naše zahrada je první věcí, která přiláká pohled našich hostů. Z tohoto důvodů je dobré ji udržovat uklizenou.

K její výzdobě nám postačí pár květin nebo ozdobných dekorací. Také bychom neměli zapomínat na pravidelnou péči o stromy a trávník. Dalším důležitým prvkem je fasáda domu. Není až tolik důležité, jestli máte doma moderní nábytek a televizi, pokud je totiž nátěr vašeho domu porušený nebo zašpiněný, vás dům nikdy nebude působit útulně.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/

Zaměřte se na úložné prostory a teplo domova

V posledních letech se začíná ustupovat od výstavek plných sklenic a dekorativních předmětů. Naopak, trendy je minimalismus a čisté prostory. Na tento fakt upozorňuje webový portál Homestolove.com. Aby náš dům nepůsobil přeplácaně, je dobré využívat úložných prostor. Do těch jednoduše umístíme věci, které denně nevyužíváme, a nemusíme je tak mít neustále na očích.

Aby se u vás návštěva cítila příjemně, je také zapotřebí teplotní komfort. To hned neznamená, že musíte topit kdykoliv má někdo přijít. Pocit tepla totiž dokážou navodit i kamna umělá nebo efekt kamen běžící na televizi. Je to jednoduchý trik, který je ale velmi účinný.

Dekorace volte takové, které mají praktické využití

Aby ale náš dům působil zabydleně, je zapotřebí po některých dekoracích sáhnout. V tomto případě bychom ale měli volit takové, které jsou praktické. Může se jednat o barevné polštáře, deky nebo výrazné nástěnné obrazy. To se na první pohled může jevit jako detaily, jedná se ale o věci, které vašemu domovu vdechnou potřebný život.

https://www.homestolove.com.au/increase-the-value-of-your-home-22722

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nejnovější články

--- Další články autora ---