Jak nabít svůj minerální kámen

Nabíjení kamenů je důležité pro jeho správné fungování. Můžete jej nabít pomocí slunce, měsíce nebo vody. Používá se i slaná nebo voda s křišťálem. Některé kameny však vodu nesnesou a proto je potřeba vždy zjistit, jak se váš kámen nabíjí, aby nebyl poškozen.

Můžete použít k nabíjení i další kameny, jako je karneol nebo křemen, stačí je dát jen do misky vedle sebe a tak naberou jejich energii. Pomáhá také vykuřování vonnými pryskyřicemi nebo bylinami, jako šalvej nebo santal.

Kameny by se měly nabíjet nějakou dobu, například umístit na slunce na celý den nebo do misky s vodou, jako labradorit nebo safír, či akvamarín. Mnohdy stačí jen denní světlo a nemusí být přímé sluneční paprsky.

Chcete se dozvědět o různých dalších zajímavostech? Či o módě, špercích, případně jaké krystaly jsou nejvzácnější? Nebo Vás zajímá tajemný jantar? To vše si můžete přečíst na našem blogu.

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nika Lerchhttps://abcrecenze.cz/
Svoji lásku k psaní jsem spojila s mými koníčky, ke kterým patří péče o dům a zahradu. Na iBydlení.cz si můžete přečíst mé články o zahradničení, bytovém designu a celkovém zvelebováním domova.

Nejnovější články

--- Další články autora ---