Inspirace na vánoční dárky pro maminku. Čím jí letos udělat radost?

Slyšíte to? Vánoce přichází. Je čas nakupování dárků pro ty, na kterých nám záleží. Nevíte, čím letos na Vánoce potěšit svoji maminku? Jedna z nejdůležitějších žen ve vašem životě si zaslouží něco výjimečného. Pojďte se inspirovat!

Omamný parfém neurazí

Maminka je člověk, který je vašemu srdci blízký a kterého jistě dobře znáte. Určitě proto víte, jaké vůně se ženě, která vám dala život, líbí. Je to spíše ovocná klasika? Nebo něco květinového? S parfémem maminku pod větvičkami vánočního stromečku zaručeně neurazíte.

Šperk žádná žena neodmítne

I když je pravda, že ne každá žena je na takovéto zdobení a čančání se, decentní šperk zaručeně udělá radost úplně všem. Podle toho, jaká je vaše maminka, zvolte typ šperku. Jestliže si na různá cingrlátka příliš nepotrpí, co třeba decentní náušnice nebo jemný náramek na ruku?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Pomocník do kuchyně se vždycky hodí

Co si budeme povídat – ženy tráví spoustu času v kuchyni, maminky nevyjímaje. Určitě jste mámu častokrát vídali stát za sporákem, kde vytvářela všechny ty dobroty, po kterých jste se olizovali až za ušima. Nehodil by se jí nějaký kuchyňský pomocník? Co třeba multifunkční mixér, sada hrnců nebo šikovný robot?

Typicky ženské doplňky jsou jistota

Co si lze představit pod typicky ženským dárkem? Pokud vás napadla kabelka, jste na správné cestě. Málokterá žena se spokojí jen s jednou kabelkou. Mamince by mohl udělat radost i luxusní šátek, se kterým rázem vykouzlí mnoho slušivých outfitů. Kdo si troufne, může mamince koupit třeba pěkné boty.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

S knihou se nikdo nenudí

Čte vaše maminka? Pokud ano, není nad čím váhat. Máte-li přehled o tom, jaký žánr se jí líbí, stačí koupit některý nově vydaný výtisk, pěkně zabalit a maminčin úsměv od ucha k uchu na Štědrý den je zaručen.

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nikol Kolomazníková
Zařizování domácnosti je mou radostí – pro nelibost své rodiny doma neustále pohybuji s nábytkem. Na iBydlení.cz si můžete přečíst mé články plné levných nápadů, které se v domácnosti neztratí.

Nejnovější články

--- Další články autora ---