Dopřejte řasám a obočí jarní restart 

Řasy a obočí vyžadují jistou péči. Ta by se měla pravidelně opakovat. Blíží se nám jaro, a tak je nejvyšší čas zaměřit se na jarní péči, a to jak o řasy, tak obočí. Na jaké produkty by se každá žena měla zaměřit? Věřte nám, že péče není nijak náročná.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/

Péče o řasy i obočí

Jako první se zaměříme na řasy. Neexistuje snad žádná žena, která by netoužila po dlouhých a zdravých řasách. Je to pochopitelné, protože dlouhé řasy dokážou každou ženu zviditelnit a zkrášlit. V takovém případě je potřeba se zaměřit na účinné přírodní produkty, které vám pomohou v péči o vaše řasy. Jedná se o produkty, které mají pozitivní účinky na dlouhé a nelámající krásně vypadající řasy. Každý produkt se aplikuje jiným způsobem. To je vždy potřeba nastudovat dle obalu výrobce. Opravdu se ale zaměřte na přírodní produkty, jež obsahují pouze přírodní složky. Na druhou stranu by měly být tyto produkty certifikovány. Díky nim budou vaše řasy výrazně delší a hustší za 8 týdnů, jak uvádí internetový portál Pohodarky.cz.

Dalším důležitým bodem je čištění řas i obočí. Na to existují speciální kartáčky. Pomocí těchto kartáčků si dokážete vyčistit nejenom časy, ale i obočí. Čištění by mělo být prováděno téměř každý den. Pokud jste žena, která se maluje, pak si dopřejte čištění každý den. Vyčistíte své řasy i obočí od různých nečistot, které se mohou usazovat po malování. Jestliže se nemalujete, neznamená to, že se vám péče vyhýbá obloukem. I ženy, jež se nemalují, potřebují své řasy i obočí pravidelně čistit. Nyní víte, co máte provádět se svými řasami. Jak ale pečovat o obočí, pokud se nebudeme dívat pouze na čištění?

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/

Péče o obočí

Na obočí i řasy jsou tady ještě styling gely, které jim dodají výživu a ochrání jejich nádherný tvar. Styling gely si tedy pořiďte buď ve dvou produktech, a to zvlášť na řasy a zvlášť na obočí, nebo jeden produkt, který je určen jak na řasy, tak obočí. Na trhu naleznete velké množství styling gelu 3v1. Tyto styling gely jsou skvělou ochranou i výživou pro vaše řasy i obočí. Pomocí této péče dopřejete svým řasám i obočí maximální možnou jarní péči.

Zdroj: Pohodarky.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---