Vybrat dárek pro tatínka nemusí být věda. Inspirujte se vánočními tipy, se kterými zaručeně překvapíte

Najít vhodný dárek pro tatínka je mnohdy pořádně složitý úkol. Zvláště pak v případě, kdy je váš tatínek ten typ muže, který nic nepotřebuje, všeho má dost a na otázku „co bys rád k Vánocům“ tradičně odpovídá zvučným „nic“. Máme pro vás několik nápadů, mezi nimiž si jistě dokážete vybrat.

Láhev kvalitního alkoholu

Samozřejmě jen za předpokladu, že váš tatínek není zarytý abstinent, a tu a tam si tak kapku něčeho dobrého dá. Nevíte-li, čím ho pod stromečkem potěšit, možná by ho neurazila láhev kvalitního pití. Chce to zjistit, jestli má rád rum nebo dává přednost whisky. Pak už jen stačí rozmyslet si, kolik chcete do dárku investovat a v široké nabídce si vybrat.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Výbava do dílny

Je váš táta kutil každým coulem? Takový ten chlápek, co miluje, když se může zavřít do dílny a tam klidně dlouhé hodiny a hodiny něco kutí, opravuje nebo vyrábí? V tom případě jste právě odhalili super tip na dárek. V domácí dílně se neztratí pořádná výbava. Co třeba sada nářadí? Šroubováky? Pila? Nebo třeba vrtačka? Je toho tolik, stačí si vybrat.

Koníčky a záliby

Každý z nás má nějakou zálibu, koníčky – zkrátka něco, co nás baví, čím se dokážeme odreagovat a čemu věnujeme čas. Jaký koníček zaujal vašeho tatínka? Rybaří? Miluje nějaký sport? Chodí na túry? Ať už je to cokoli, vhodným dárkem může být cokoli, co se jeho záliby dotýká. Klidně i voucher, se kterým si nakoupí, co zrovna potřebuje.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Věci k autu

Muži obecně milují své mazlíčky na čtyřech kolech. Třeba váš táta není v tomto ohledu žádnou výjimkou. I tímto směrem se můžete letošní Vánoce vydat a pořídit mu něco, co využije v autě. Nové koberečky? Nebo potahy? A co sadu, se kterou se bude moci o svého plechového kamaráda starat a udržovat jej v chodu?

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nikol Kolomazníková
Zařizování domácnosti je mou radostí – pro nelibost své rodiny doma neustále pohybuji s nábytkem. Na iBydlení.cz si můžete přečíst mé články plné levných nápadů, které se v domácnosti neztratí.

Nejnovější články

--- Další články autora ---