Výběr správné masáže hraje obrovskou roli. A my vám s tím dokážeme pomoct!

Pokud se chystáte odjet na wellness pobyt, pak nejspíš budete vyhledávat i různé masáže. Masáž si pochopitelně můžete dopřát i bez toho, aniž byste museli odjet na wellness pobyt. Jestliže cítíte bolest zad nebo krku, pak ji bezesporu můžete vyzkoušet. Jak ovšem vyhledat a vybrat tu správnou masáž? Každá masáž je určená pro jiné účely. Sáhnete-li špatně, bolest zad nezmizí. Masáž nebude mít v konečném důsledku žádný pozitivní efekt.

Jak vybrat tu správnou masáž?

Thajské masáže

Thajské masáže se zaměřují na ověřené techniky, jež byly objeveny před několika stovkami let. Od té doby se thajské masáže posunuly směrem dopředu. Co vás tedy čeká u těchto masáží? Jednoduše řečeno se můžete těšit na protažení celého těla. Ačkoliv bývají tyto masáže trochu bolestivé, věřte nám, že vám pomohou. Budete odcházet jako znovuzrození. Jinými slovy vás na konci masáže nebude bolest vůbec nic.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Klasické masáže

Klasická masáž, jak už název napovídá, je druh masáže vhodný pro zregenerování celého těla. Pomocí této masáže se uvolní veškeré zatuhlé svaly. Masérka nebo masér pozná, jaká část vašeho těla trpí nejvíce. Právě tuto část se bude snažit uvolnit. Klasická masáž prospívá mimo jiné i kloubům. Na závěr vám dodají potřebnou energii.

Zdravotní masáže

Bolest zad, hlavy nebo krku je na denním pořádku? Nemůžete se těchto bolestí zbavit? Zaměřte se na zdravotní masáže. Zdravotnické masáže se detailněji a pečlivěji soustřeďují na bolestivá místa. Problémem může být nehoda nebo sedavé zaměstnání. Zbavte se problému pomocí zdravotních masáží a uvidíte, že se budete cítit jako znovuzrození.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Lymfatické masáže

Posledním oblíbeným druhem masáže je lymfatická masáž. Tato masáž vám pomůže ulevit od problému těžkých nohou. Zároveň bojuje proti celulitidě, a tak je vhodná převážně pro ženy. Masáž tohoto druhu má v neposlední řadě také zeštíhlující a omlazující účinek. Určitě tedy stojí za vyzkoušení, jste-li žena, jak doporučuje web Slevomat.cz.

V předchozích odstavcích jste byli seznámení s nejčastějšími druhy masáží. Jakou z nich si vyberete, bude záviset na problému, kterým trpíte.

Zdroj: Slevomat.cz
Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---