Víte, jaká je barva Vánoc 2022? Pozvěte ji k vám domů a užijte si krásný čas

Je začátek října a spousta z nás přemýšlí o tom, co koupí svým nejbližším k Vánocům. Stejně tak ale především ženy čekají na aktuální „barvu Vánoc“, která se každoročně mění. Pro Vánoce 2022 byly určeny hned tři barvy, a to bílá, červená a přírodní. Baňky, drobné vánoční ozdoby, vánoční špice na stromeček i třpytivé řetězy a další, to vše můžete směle nakupovat právě v těchto barvách.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Ozdobte nejen stromeček

V barvách Vánoc může být nazdoben nejen vánoční stromeček. Krásným doplňkem, který vám může zdobit obývací pokoj, vstupní halu nebo třeba ložnici, ve které máte vánoční stromeček, je podložka pod vánoční stromek. Jde o kulatou podložku, jemný koberec, který je vyráběn v typických vánočních barvách. K dostání je v několika velikostech, tedy průměrech, a vybírá se podle toho, jaký průměr má spodní část vašeho stromečku. Celkový dojem v kombinaci s nazdobeným stromkem je luxusní, reprezentativní a velmi sváteční.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Pro výzdobu interiéru lze použít i vánoční věnce, které můžete umístit jak na stůl, tak na vstupní dveře domu či bytu. Je krásné, když se vracíte domů z práce nebo z večerní procházky a vítají vás stylově nazdobené dveře. Stačí na věnec instalovat krátký světelný řetěz napájený bateriemi, pár lesklých baněk nebo jiné drobné vánoční ozdůbky – a kouzlo Vánoc je u vás doma.

Nezapomínejme na girlandy

Také vánoční girlandy jsou krásným oživením a dekorováním vánočních domácností i firem. Girlandy se prodávají v různých délkách, z různého umělého chvojí, v různých odstínech, průměrech. Ozdobit jimi lze zábradlí schodiště, balkon, dveře, také římsu krbu, knihovnu, poličku, sloupy… Fantazii se meze nekladou, a tak si girlandu můžete nazdobit sami, nebo si koupit již hotovou ozdobenou krásku, kterou jen pověsíte.

Kouzlo Vánoc podpoří i vánoční bytový textil, zajímavý stojan na vánoční stromeček, moderní LED vánoční osvětlení, zvuk koled, vůně jehličí a purpury, cinkání rolniček nebo vánočního kolotoče, který pohánějí hořící svíčky.

Barvy Vánoc 2022 – bílá, červená a přírodní jsou zárukou toho, že stromečky nazdobené podle letošního trendu budou veselé a pozitivní. Budete také zdobit dle aktuální módy?

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Hedvika Malá
Jsem nadšená redaktorka, která ráda píše články na nejrůznější témata a nezalekne se žádné výzvy.

Nejnovější články

--- Další články autora ---