Už jste vybavení na letní horka?

Již během jara jsme mohli zaznamenat, že nám právě dešťové přeháňky nepřály tolik přízně, kolik by si naše zahrady a zahrádky přály. Ačkoliv jsme se mohli těšit opravdu teplým dnům, nesnesitelná horka se nám zatím stále vyhýbala. To se ovšem může brzy změnit. Proto je dobré do sudu pochytat každou kapku během deštíků a přeháněk. Zalévání pomocí hadice bude samozřejmě vždy jednodušší než zalévání konvemi. Ne všude ale máte přísun elektrického proudu, že. Obzvlášť pokud byste chtěli nachytat vodu na chalupě či v rohu zahrady vedle přístřešku.

Vodu na všechna potřebná místa na zahradě rozvedete pomocí bateriového sudového čerpadla Kärcher BP 2.000-18 Barrel (doporučená cena bez baterie 2190 Kč). Sud s vodou můžete mít klidně umístěn v místech bez elektřiny, protože tohle nové čerpadlo je poháněno 18 V Li-Ion baterií kompatibilní s 18 V Kärcher platformou, a není tudíž závislé na přívodu el. proudu. Přímo na čerpadlo pak můžete napojit hadici s postřikovačem a pohodlně zavlažovat.

Sudové čerpadlo lze umístit do jakéhokoli sudu, barelu nebo nadzemní nádrže díky jeho velikosti a flexibilnímu uchycení. Pod průhledným krytem lze průběžně kontrolovat zbývající čas výdrže baterie. Jelikož dešťovka není vždy čirá, ale mohou do ní napadat nečistoty, je čerpadlo vybaveno integrovaným předfiltrem zabraňujícím ucpání.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Markéta Doležalováhttps://pressmedia.net
Celý život mě provází láska k literatuře a psaní. Ve volném čase, kterého moc není, si ráda odpočinu při běhání nebo si přečtu některý z románů od S. Kinga.

Nejnovější články

--- Další články autora ---