Útulný a prostorný. Takový je domov Rachel ze seriálu Přátelé

Jennifer Anniston se řadí mezi hereckou špičku. Nejvíce se proslavila v seriálu Přátelé. Kdo by neznal Rachel? Herečka se proslavila ale i ve filmech. Pokud zrovna nepracuje, tak svůj volný čas ráda tráví ve svém luxusním sídle o rozloze větší než 700 metrů čtverečních. Chcete se společně podívat na návštěvu?

Zdroj obrázku: facebook.com/Jennifer Aniston Fans

Jennifer má vkus

Svůj dům si pořídila v roce 2011 v Los Angeles v luxusní čtvrti Bel-Air. Vila působí velice útulně díky použitým materiálům. Na fasádě můžete najít kombinaci exotického dřeva a kamene. Tyto přírodní prvky najdete i v interiéru. Podle webu lp-life.cz v domě najdete také bronzové prvky a věci, ze kterých vyzařuje kouzlo a skutečná podstata a hloubka. Útulnost prostoru dodává také množství zeleně, které v domě najdete. Design prostoru je obohacen také o skleněné stěny, hedvábné koberce, ručně malované tapety a abstraktní expresionistické obrazy. Veškerý prostor osvětlují moderní svítidla.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Interiér a jeho zařízení

Dům je tvořen sedmi ložnicemi, šesti koupelnami, a kromě dalších místností také vinným sklípkem. Jedna z koupelen je obložena mramorem a její výhled do klidné zahrady je jako dělaný pro večerní horkou vanu po náročném dni. V prostorném obývacím pokoji neschází ani bar. Každé ženě spadne brada z obrovské šatny. Každá skříň je osvětlena a oblečení je v ní úhledně srovnané. Dům je se zahradou propojen velkou terasou s vestavěnou pohovkou, venkovními židlemi a stoly. Atmosféru domu dotváří také úchvatný pohled na město a oceán. K domu náleží i dům pro hosty.

Na zahradě u Jen byste chtěli relaxovat

Zahrada působí velice příjemným dojmem. Už jen pohled na fotografie ve vás vyvolává pocit klidu. Součástí je také krásný bazén, který je dle webu svetzeny.cz středobodem této zahrady. Se zahradou jí pomáhala řada zahradních architektů, kteří vytvořili zenový prostor. Najdete zde japonské skalky, sochy buddhistů a další uklidňující prvky.

Zdroje:

https://www.lp-life.cz/jennifer-aniston

https://www.svetzeny.cz/celebrity/luxusni-bydleni-jennifer-aniston-vam-vyrazi-dech-vana-z-mramoru-nebo-luxusni-loznice-plna

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nejnovější články

--- Další články autora ---