Sample Category Title

Vegetariánské brokolicové placičky

Leden je už několik let měsícem, ve kterém se lidé snaží omezovat spotřebu masa. Chtěli byste se k ostatním přidat, ale nemáte rádi vegetariánské náhražky? I zarytí masožravci si zamilují tyto zeleninové placičky.

Ulehčete si stáří těmito pomůckami. Tyto 4 vychytávky ocení nejeden senior

S přibývajícím věkem mohou mít senioři problémy s některými každodenními běžnými aktivitami. Není proto divu, že budou sem tam potřebovat pomoc. Naštěstí existují na trhu vychytávky, které mohou důchodcům nebo lidem s omezením usnadnit a zlepšit kvalitu života. Navíc jim pomohou být alespoň částečně nezávislí na pomoci jiných lidí. V tomto článku vám dáme 4 tipy na vychytávky do domácnosti, které by seniorům neměly chybět.

Škvarková pomazánka s uzeným masem

Máte rádi škvarkovou pomazánku? Klasika ze školky i tradiční dobrota, která se připravovala vždy po zabijačce. Většina z nás škvarkovou pomazánku alespoň jednou ochutnala. Proč ale tradiční recept trochu neoživit? Zkuste si škvarkovou pomazánku připravit po našem!

Houbová paštika s mandlemi

Znát recept na chutnou paštiku nikdy není na škodu. My vám dnes přinášíme recept na možná trochu netradiční kombinaci chutí – houbová paštika s mandlemi. Nenechte se zastrašit a ochutnejte ji. Je totiž vynikající.

Hruškový cheesecake si vychutnáte nejen na podzim

I když si hrušky tak nějak spojujeme s podzimem, ke kterému podobně jako dýně neodmyslitelně patří, nikde není psáno, že si na nich nemůžeme pochutnat i kdykoli jindy během roku. Pokud máte rádi hruškové moučníky, přinášíme vám výborný recept na hruškový cheesecake. Jsme si jistí, že si vás okamžitě získá.

Nadýchané jablíčkové koblihy: dokonalá chuť na první sousto!

Kdo by nemiloval sladké koblihy! Téhle dobrotě nejčastěji plněné džemem neodolají děti ani dospělí. My vás však dnes nechceme inspirovat k přípravě tradičních koblih. Místo toho přinášíme recept na nadýchané jablíčkové koblihy, po kterých se budete olizovat až za ušima.

Oravské placky: jednoduchý pokrm, který chutná nejlépe ještě teplý

Znáte oravské placky? Pokud ne, musíte je vyzkoušet. Zdánlivě obyčejný recept, který je navíc úžasně jednoduchý na přípravu, zachutná dětem i dospělým. Nejlépe si je vychutnáte ještě teplé, ideálně s hrníčkem podmáslí či kefíru.

Chcete pronajmout byt? Na tohle si dejte pozor

Máte nevyužitý byt, který jste se rozhodli nabídnout k pronájmu? Mnoho lidí tzv. na první dobrou vidí pasivní příjem. Nepohlíží už ale na možná úskalí, která mohou nastat. Pokud se tedy chystáte pronajmout byt, poradíme vám, na co byste si měli dát pozor.

Na jaké věci se zaměřit při výběru hypotéky? Tohle jsou nejdůležitější z nich

Zvažujete, že si sjednáte hypotéku? Pro mnoho lidí je to jediný způsob, jak si zajistit vlastní bydlení. Sjednat si hypotéku není jen tak. Proces to není zrovna snadný a mnohé může odradit. Při výběru hypotéky se nesmíte ohlížet jen na úroky, ale je třeba brát v potaz i další podmínky. Poradíme vám, na co se při výběru hypotéky zaměřit.

Nejčastější mylné domněnky, které se týkají hypotéky

Hypotéka je v dnešní době pojem, který zná asi úplně každý. Mnoho lidí sní o vlastním bydlení, ale ne každý dokáže naspořit dostatek financí, aby mohl tento sen realizovat tzv. z vlastní kapsy. Hypotéka je tedy ideální pomocník, jak dosáhnout svého cíle. K hypotékám se ale pojí mnoho mýtů a polopravd. Pojďme je společně odhalit.

Jak zažádat o příspěvek na bydlení?

Dnešní doba je pro mnohé z nás poměrně náročná. Mnoho domácností řeší nedostatek financí. Určitou pomocí ve chvíli, kdy se ocitnete ve slepé uličce, může být příspěvek na bydlení. Zažádat o něj není nic, za co byste se měli stydět. Vyplatí se proto vědět, jak o něho zažádat.

Pojištění hypotéky: Dejte si dohromady pro a proti

Vzít si hypotéku je pro mnoho lidí jediný způsob, jak si splnit sen o vlastním bydlení. Už samotný výběr hypotéky může být pro některé matoucí a náročný. A pak je tu ještě pojištění hypotéky. Je povinné? Potřebujete ho? Je lepší si hypotéku pojistit, nebo je to zbytečná věc? V tomto článku to společně rozlouskneme.

Nejnovější články