Sylvester Stallone bydlí v luxusním sídle za 412 milionů korun

Je tomu přibližně rok, co si známý herec Sylvester Stallone pořídil luxusní sídlo za 412 milionů korun. Už podle této obchodní transakce je zřejmé, že herec finanční krizí opravdu netrpí. Těsně před koupí luxusního sídla se totiž zbavoval svého předchozího domova.

Zdroj obrázku: https://www.facebook.com/SylvesterStallone/posts/

Co luxusní sídlo nabízí?

Pozemek, na kterém sídlo stojí, nabízí svému majiteli rozlohu o velikosti 2,6 akrů. S největší pravděpodobností si mnozí z vás nedokážou takto velký pozemek ani představit. Samotné sídlo se odhaduje na rozlohu o velikosti 10,5 tisíc čtverečních stop. Při vstupu na pozemek máte možnost vidět nejen hlavní dům, ale také jeho zmenšenou verzi, která je určená pro hosty. V neposlední řadě se na pozemku nachází i bazén a stáj pro koně. Luxusní sídlo je vybaveno celkem 6 koupelnami a 4 ložnicemi.

Pochopitelně nechybí ani prostorná kuchyně, která nabídne majitelům veškeré důležité vybavení, včetně moderních spotřebičů, knihovny a jídelny. Dále je možné v luxusním sídle narazit také na plnohodnotně vybavenou domácí posilovnu, domácí kino nebo vinný sklípek, který je okořeněn navíc i degustační místností. Na patře luxusního sídla se mimo jiné nachází také domácí pracovna. Hlavní apartmá je vybaveno hned dvěma velkými šatnami a soukromým balkonem. Poté zde samozřejmě natrefíte také na prostornou koupelnu vybavenou moderní a luxusní vanou. V neposlední řadě je obrovskou chloubou luxusního sídla také mokrý bar a parní sprcha.

Jak jsou na tom venkovní prostory?

Venkovní prostory nabízí venkovní kuchyni s krbem a grilem. Samozřejmostí je i zimní zahrada, na které se nachází kamenné podlahy. Na pozemku je postavená také garáž s prostorem pro 4 automobily. Podle zahraničních realitních kanceláří jde zkrátka o jedinečnou nemovitost, která spojuje vytříbené řemeslné zpracování a nadčasový design, jak uvádí internetový portál Blesk.cz.

Zdroj: Blesk.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---