Romantiku doma i příjemnou atmosféru ve vaší firmě zajistí světelná vlákna

Na trhu se můžeme setkat s mnoha typy osvětlení. Většinou jej dělíme na interiérové a exteriérové, další podkategorií bývá osvětlení do prašného prostředí, do vody a podobně. Pokud hledáte jemný a decentní typ osvětlení, který po rozsvícení nebude rušit svou intenzitou, mohlo by se vám líbit moderní osvětlení zvané „hvězdné nebe“.

Osvětlení do soukromí i všude tam, kde relaxujeme

Hvězdné nebe možná znáte pod názvem „světelná vlákna“. Jde o osvětlovací dekorativní prvek určený pro nejrůznější aplikace. Využít jej můžete jak v interiéru, tak v exteriéru. Nejčastěji se používá pro osvětlení obýváku, ložnice, mají jej rádi i dospívající, kteří mají tlumené osvětlení velmi rádi.

Hvězdné nebe si kupují i společnosti. Osvětlení totiž vypadá velmi hezky v restauracích, také v kinosálech, používá se k dekorování jevišť či teras restaurací. Také doma jej můžete použít k nazdobení terasy, a protože jde o zařízení, které lze uzpůsobit tak, aby bylo voděodolné, instalace je možná i v bazénech. Stačí, aby byl samotný LED zdroj umístěn do vodotěsné krabičky a vlhkého prostředí, ani vody se nemusíte obávat.

Pořiďte si praktickou sadu světelných vláken

Tak, jako nám výrobci a prodejci usnadňují práci v jiných případech, i když si chcete pořídit hvězdné nebe, můžete sáhnout po šikovné sadě, která vám ušetří práci se stříháním. Další variantou, po níž můžete sáhnout, je balení v celých rolích.

Co se týče zdrojů, jsou převážně RGB + W, tedy barevné + čistě bílá barva. Ovládání lze zvolit za pomoci RF ovladače nebo Bluetooth.

I když je montáž hvězdného nebe poměrně jednoduchá, naprostí laici z ní mohou mít obavy. V takovém případě využijte nabídku obchodu, který hvězdné nebe prodává. Ten většinou nabízí i montáž, stačí jen tuto možnost uvést do patřičných míst při placení objednávky. Pokud tuto možnost nenabízí, doporučí vám, na koho se s žádostí o montáž obrátit.

Světelná vlákna neboli hvězdné nebe ve vás podpoří romantickou náladu, pomohou k uvolnění a odpočinku. Máte-li rádi jemná světla, barevné typy svítidel a moderní typy osvětlení, určitě se o něj zajímejte.

Hedvika

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Hedvika Malá
Jsem nadšená redaktorka, která ráda píše články na nejrůznější témata a nezalekne se žádné výzvy.

Nejnovější články

--- Další články autora ---