Proč slavní bydlí v Malibu a jaký je dům Justina Biebera? Zatají se vám dech!

Hollywoodské celebrity si umí vybrat místo pro život. Vrána k vráně sedá, proto se většina z nich orientuje do stejné oblasti, kterou je Malibu Hills nedaleko Los Angeles. Není se čemu divit! Z jedné strany jejich domy obklopuje Tichý Oceán a přes okno slavní sousedé. Justin Bieber si však dům koupil jinde. Kde a jak bydlí?

Vy bydlíte v Malibu Hills? Dveře budiž otevřeny!

Marně si lámeme hlavu nad tím, jakou podobnou lukrativní oblast pro bydlení celebrit podobnou Malibu Hills máme v České republice. Jelikož kolem žádné čtvrti v Česku nejsou pořádány okružní plavby lodí, tak pravděpodobně žádnou.

Ano, čtete dobře – Malibu Hills je tak exkluzivní, že lidé platí peníze výletním lodím za to, aby mohli plout kolem domů celebrit. Co kdyby třeba Kim Kardashian zrovna stála na balkóně bez trička, že?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Není všechno zlato, co se třpytí?

Malibu Hills vám sice zajistí lukrativní kontakty, výjimečnou adresu i slavné sousedy, ale také má pár vroubků na kráse. Jakých?

Dle webu idnes.cz především ten, že Malibu Hills se nachází v oblasti, kterou trápí sucha a časté požáry. Řešením může být protipožární střecha a veškeré dostupné protipožární vybavení domu i pozemků. Pokud si kupujete dům v Malibu, nebude pro vás velkým problémem investice do tohoto vybavení, která je v porovnání s cenou nemovitosti zanedbatelná.

Za vše hovoří fakt, že prodejci domů a makléři v okolí Los Angeles jsou milionáři.

Dalším vroubkem na kráse může být to, že z Malibu jsou na silnicích vedoucích do Los Angeles časté dopravní zácpy. Pro milionáře v Lexusu nebo Ferrari snad nemůže existovat větší frustrace, než nemožnost pořádně sešlápnout plyn a rozjet to!

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Sídlo za 200 milionů korun? Vítejte u Bieberových!

Justin Bieber a jeho slavná manželka zřejmě přemýšleli dopředu, a proto koupili nemovitost v Beverly Hills, takže jim alespoň odpadá starost s čekáním v dopravních zácpách. Tato chytrá volba je stála přibližně 200 milionů korun českých. Jak se jim bydlí?

Podle fotek, které manželé sdíleli na sociálních sítích, skvěle. Nemovitost, kterou koupili, byla dle webu idnes.cz postavena v třicátých letech minulého století, avšak rozsáhlá rekonstrukce z ní vytvořila luxusní sídlo hodné bydlení slavných manželů.

Modernímu interiéru vévodí minimalistický styl se spoustou roztomilých a praktických zákoutí, ve kterém si manželé můžou v klidu číst například knížky nebo časopisy.

Z vybavení domu dále můžete zpozorovat vizitku jeho majitele, protože například skateboardy podél schodiště jasně ukazují styl Justina Biebera.

Na zahradě nechybí bazén a vířivka. Celý dům má dřevěné podlahy.

A koupelna? Obrovská relaxační prosvětlená místnost s rozlehlým sprchovým koutem i vanou.

To, že je Justin Bieber skvělým obchodníkem, ukazuje i fakt, že si při focení interiéru svého sídla dal záležet na tom, aby z fotografií vyčnívala loga na produktech jeho streetwearové oděvní značky Drew House, kterou založil společně s Ryanem Goodem, jak uvádí web voguebusiness.com.

Zdroj: idnes.cz, voguebusiness.com

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Kristýna Novákováhttps://abcrecenze.cz/
Mou vášní bylo vždy cestování, avšak po narození dcery jsem se usadila a nyní je mou vášní zkrášlování našeho domova. Ráda budu čtenářům webu iBydlenÍ.cz předávat své tipy na vybavování bytu, dětského pokoje nebo udržování pořádku v našich obydlích.

Nejnovější články

--- Další články autora ---