Přizpůsobte si barvy domácnosti podle znamení zvěrokruhu: Pro Býka se hodí hrušková, pro Raka tyrkysová

Barvy mohou ovlivnit vaši náladu, povzbudit vás nebo vás unavit. Obor, který se zabývá působením barev na lidskou psychiku, se nazývá terapie barvami. Nejedná se o výmysl, ale o vědecký fakt podporující myšlenku, že byste měli barvy ve svém okolí volit s rozmyslem. Pokud výběr barev ve svém domově podřídíte také svému znamení zvěrokruhu, dosáhnete harmonie a budete se cítit skvěle každý den.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Barvy domova podle znamení

Beran

Berani jsou velmi vášniví a energičtí. Je zřejmé, že budou ve svém okolí potřebovat barvy, které odpovídají jejich temperamentu, píše portál Noemi. Dávají přednost červené barvě a jejím odstínům. Vyzdobte si domov ve futuristickém stylu.

Býk

Býci se často obávají budoucnosti, jsou úzkostliví a potřebují uklidnit svou mysl. Pro Býky je nejvhodnější zelená barva, která se hodí jak do interiéru, tak do exteriéru. Vyberte si moderní hráškovou a budete se cítit skvěle.

Blíženci

Rozpolcená osobnost Blíženců je chvílemi jako slunce a chvílemi jako pochmurná obloha. Blíženci najdou rovnováhu díky žluté a oranžové. Vybudujte si domov jako oázu stvořenou pro odpočinek.

Rak

Raci, stejně jako Býci, potřebují vnést do života stabilitu a rovnováhu. Proto i pro ně doporučujeme sladit interiér do zelené a tyrkysové barvy.

Lev

Lvi jsou silné osobnosti, dokážou si všechno podmanit, všude jsou vůdčí osobností. Pro ještě větší sílu a odhodlání se obklopte oranžovou a fialovou barvou.

Panna

Lidé ve znamení Panny myslí více na druhé než na sebe. Milují svou rodinu, a proto potřebují cítit rodinnou pohodu. Útulnosti v domácnosti dosáhnou hnědou barvou a doplňky v barvě henny.

Váhy

Váhy se dokážou vyrovnat se všemi životními překážkami a nechybí jim životní energie. Je však třeba je čas od času krotit, aby to se svou bujností nepřeháněly. Zařiďte si dům v mechově zelené a tyrkysové barvě, uvádí portál SvetEvity.

Štír

Štíři jsou mírně egoistické osobnosti, které se vždy řídí samy sebou. Měli by se občas otevřít, aby zjistili, že existuje i jiná pravda a pohled na svět. Volte ohnivé barvy a barvy dřeva.

Střelec

Mírně introvertní a velmi přemýšliví Střelci se těžko získávají. Pokud je však máte ve svém životě, našli jste moudrého společníka. Střelcům se doporučuje zařídit si domov v modrých a žlutých odstínech.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Kozoroh

Pevní a zásadoví Kozorozi jsou ve společnosti zábavní lidé, doma však hledají pocit stability. Budou se cítit dobře v interiéru zařízeném v pastelových barvách s doplňky ve zlaté barvě.

Vodnář

Vodnář neustále hledá pravdu a nedokáže se smířit s tím, když ho někdo zklame. Jeho myšlení je černobílé, a právě v těchto barvách potřebuje zařídit svůj domov.

Ryby

Ryby jsou moudré osobnosti, které potřebují doma meditovat a relaxovat. Zatímco rozjímají o světě, budou se cítit dobře obklopeny růžovou a fialovou barvou.

Zdroje: Noemi, SvetEvity

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Michaela Hanelová
Mám ráda domov, ze kterého při jediné návštěvě dýchne klid, pohoda a harmonie. Ráda sleduji nové trendy v bydlení a čtenářům webu iBydlení.cz bych ráda předala to nejzajímavější, co se týče rad pro zútulnění a vylepšení jejich domácnosti.

Nejnovější články

--- Další články autora ---