Nápady na vánoční dárky pro dědečka

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro dědečka? Trefit se mužům do vkusu není vždy tak úplně jednoduché. Svátky jsou za rohem a mnoho z nás přemýšlí nad tím, čím potěší své blízké. Pokud vám došly nápady, my vás v tom nenecháme. Přinášíme několik tipů na pěkný dárek, se kterým svého dědečka rozhodně neurazíte.

Personalizované dárky všeho druhu

Nejen dědečkové, ale snad úplně všichni mají nejraději dárky, na kterých je už od prvního pohledu patrné, že patří pouze jim. K tomuto účelu skvěle slouží personalizované dárky, na které je možné nechat vyrobit jméno nebo třeba nápis „nejlepší dědeček“, který zaručeně zahřeje u srdce. Pak už jen stačí vybrat, co to bude. Otvírák na lahve? Placatka? Nebo multifunkční nářadí?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Co má děda rád?

Svého dědu znáte nejlépe. Zamyslete se proto nad tím, co rád dělá. Možná se rád pohodlně usadí do křesla a pustí si oblíbený film v televizi. Tehdy by třeba ocenil hřejivou deku nebo taburetku pod nohy. Nebo je váš děda dobrodruh, který chvíli neposedí. Pak ho na jeho toulky vybavte třeba kapesním nožem nebo kvalitním dalekohledem. Poslouchá rád gramofonové desky? Pak jistě víte, jakým směrem se vydat.

Dárky, které podpoří zdraví

Není nic špatného na tom, věnovat dědečkovi pod stromeček nějaké vitamíny či doplňky stravy. Ukážete mu tím, že vám na něm záleží a co víc – že vám záleží na jeho zdraví. Nechte si poradit v lékárně, kde vám jistě nabídnou vhodné produkty.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Zážitek, na který se nezapomíná

Stále vás nenadchlo nic, čím byste na Štědrý den chtěli potěšit svého dědečka? Pak vás ještě zkusíme inspirovat nějakým zážitkem. To jsou totiž chvíle, které dokážou v daném člověku zanechat vzpomínky na hodně dlouho. Zážitek nemusí být hned adrenalinový, pokud na to váš děda není. Co třeba kurz vaření? Nebo wellness pobyt, kde budou dědečka hýčkat jako v rukavičkách?

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nikol Kolomazníková
Zařizování domácnosti je mou radostí – pro nelibost své rodiny doma neustále pohybuji s nábytkem. Na iBydlení.cz si můžete přečíst mé články plné levných nápadů, které se v domácnosti neztratí.

Nejnovější články

--- Další články autora ---