Mokrý orgasmus aneb co o něm lidé ví 

Říká vám něco pojem mokrý orgasmus neboli také squirt? Jestliže ne, pak je tento článek určen zejména pro vás. Ačkoliv si jej mohou přečíst i ty ženy, které vědí, co se pod tímto pojmem skrývá nebo mokrého orgasmu samy dosáhly. V životě se squirt povede přibližně jedné třetině žen.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Co víme o mokrém orgasmu?

Ženy, které měly možnost dosáhnout mokrého orgasmu, tento akt popisují jako nezapomenutelný zážitek. Více než žena si to v danou chvíli ale užívá muž. Neexistuje vlastně nic lepšího, co se týče mužova pohledu. Mokrý orgasmus neboli squirt je pro něj tedy bezesporu obrovskou výhrou. Ze začátku to může vypadat jako neudržená moč, ale nemusíte se bát, opak je totiž pravdou. Je to tekutina, která se hromadí v močovém měchýři, ačkoliv se nejedná o moč. Tekutina je bez zápachu a barvy, jak uvádí internetový portál zijuspesne.cz.

Množství tekutiny se u žen liší. Podobně je na tom i výstřik. U některých žen může jít o výstřik, který je podobný jako u mužů. U jiných naopak vyteče pouze tekutina, jež se dostane na postel například po hýždích nebo nohách. Mokrého orgasmu žena může dosáhnout jak uspokojováním pomocí rukou nebo jazyku, tak i během samotného pohlavního styku. Partnerka musí být vždy uvolněná. V žádném případě nesmí na mokrý orgasmus neustále myslet. Tím se rozhodně neuvolní, ba naopak. Uzamkne se do sebe a mokrého orgasmu nedosáhne.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jak mokrého orgasmu dosáhnout?

Neexistuje přesný návod, jak jej dosáhnout. Každý vám ovšem poradí, aby se žena uvolnila. Muž zároveň musí vědět, kam sáhnout a jakou techniku používat. Pokud toužíte po mokrém orgasmu, musíte dráždit G-bod. Ten se nachází na přední stěně vagíny, a to mezi dělohou a stydkou kostí. Zároveň je možné dráždit i klitoris. O to rychlejší tento akt bude. Důležitou roli zde hraje i předehra. Ta je zde nezbytně důležitá. Žena pozná mokrý orgasmus podle toho, že bude mít potřebu močit. Nemusíte se toho bát, protože jde s největší pravděpodobností o mokrý orgasmus, nikoliv o moč.

Zdroj: zijuspesne.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---