Lauren Grahamová hrála v seriálu Gilmorova děvčata. Nyní si pořídila dům za přibližně 66 milionů korun 

Americkou herečku Lauren Grahamovou jste měli možnost vidět v seriálu Gilmorova děvčata. V předchozím roce si pořídila dům v přepočtu za 66 milionů korun. Tento proces ji mimo jiné dohnal také k prodeji svého dosavadního domu, který herečka využívala po dobu několika let. Nynější dům je oproti tomu předchozímu menší a levnější. Jaký byl tedy důvod, to není známo.

Lauren Grahamová si pořídila dům za 66 milionů korun

Dům nacházející se v Los Angeles byl postaven v roce 1925. Má za sebou ovšem detailní rekonstrukci, které se tehdy ujala bývalá majitelka, kterou byla herečka Ashley Bensonová. Kromě rekonstrukce nechala dům rozšířit. Interiér v sobě ukrývá kombinaci bílé a černé barvy, a to v několika odstínech. Chloubou domu jsou mramorové obklady, nádherný krb a francouzská okna. Jak již bylo uvedeno v předchozím odstavci, dvoupatrový dům má užitnou plochu o velikosti 185 metrů čtverečních. 

Dům svým majitelům určitě nabídne vše, co člověk od domova může očekávat. Jak je to s interiérem domu? Naleznete v něm dva nádherné obývací pokoje a jednu prostorovou a dokonale vybavenou kuchyni. Pokud půjdete ještě o něco dále, můžete také narazit na tři ložnice se stejným počtem koupelen. Další chloubou domu je také jedna samostatná toaleta. Ačkoliv má dům užitnou plochu o velikosti 185 metrů čtverečních, nabízí poměrně velké množství místností. Majitelka si tam určitě nalezne místo k plnohodnotnému odpočinku.

Zdroj obrázku: https://www.facebook.com/groups/203092314127114

Jaké informace vás ještě překvapí?

Hlavní ložnice je vybavena nejenom šatnou a vlastní koupelnou, ale najdete v ní i menší kuchyňku, kde si bez problému dokážete připravit jakýkoliv pokrm. Pozemek, na kterém dům stojí, nabízí majitelce rozlohu o velikosti 325 metrů čtverečních. Hledat zde tedy velký bazén by bylo zcela zbytečné, vzhledem k velikosti domu a pozemku. Na druhou stranu i pozemek má co nabídnout, a to překrásné kruhové betonové ohniště. Nový dům je podstatně levnější, herečku vyšel na 2,7 milionu dolarů, v přepočtu tedy na 66 milionů korun, jak uvádí internetový portál Novinky.cz.

Zdroj: Novinky.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---