Které osobnosti žijí řádný život navzdory svým milionovým příjmům?

Nepropadnout atraktivnímu hollywoodskému pozlátku může být těžká zkouška, zvlášť v tomto rychlém světě, který na nikoho nečeká. I přesto se najdou lidé, kteří i po letech slávy stále stojí nohama pevně na zemi, vydělávají miliony, ale to největší bohatství nosí v sobě. Které celebrity vedou svůj život s uvědoměním?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Pokora nad zlato

Každý z nás snil někdy o tom, co by udělal, kdyby se stal milionářem. Možná bychom se přestěhovali do velkého sídla s bazénem, pořídili si nejnovější modely aut našich oblíbených značek a v šatně by nám viselo luxusní oblečení od nejslavnějších designérů. Ne každý však na slávu reaguje stejným způsobem. Své o tom ví tyto dvě osobnosti, které i přes své krásné bydlení a téměř neomezené finance stále zůstávají uvnitř stejní a možná ještě štědřejší.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Keanu Reeves

Ačkoliv má tento charismatický herec rozjetou kariéru už od roku 1985, svůj první dům si koupil v roce 2003 a do té doby pobýval v pronajatých bytech a hotelích. Web Bydlíme útulně nám nabízí pohled na jeho domov v Los Angeles za 4,5 milionu dolarů, odkud má úžasný výhled na západní Hollywood. Keanu je známý také tím, že rozdával svůj plat členům filmařského týmu a neziskovým organizacím. Ačkoliv si může dovolit ta nejluxusnější vozidla, nejraději jezdí metrem nebo na svých motorkách.

Ed Sheeran

Stal se nejbohatším britským hudebníkem pod třicet let, a přesto ho sláva nesemlela. Ví, jak správně naložit se svými financemi i majetkem. Většinu času tráví ve svém domově v anglickém Suffolku. Toto sídlo má hodnotu asi 5 milionů dolarů. Díky své rozloze získalo přezdívku „Sheeranville“. Deník The Sun přináší pohled na jeho pozemek. Ed se v minulosti zmínil o tom, že věří, že peníze jsou kořenem zla, a proto se zaměřuje na svou rodinu a přátele. Před několika lety také daroval 6 milionů korun své bývalé škole na rekonstrukci a vybavení a pravidelně přispívá nadacím.

Zdroj: Bydlimeutulne.cz, Thesun.co.uk

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nejnovější články

--- Další články autora ---