Kim Kardashianová koupila dům po další známé osobnosti. Cena luxusního sídla byla vyšší než 1,5 miliardy 

Kdo by nechtěl vlastnit sídlo po známé osobnosti? S největší pravděpodobností každý, jen si jej bohužel málokdo může dovolit, a tak se této role ujala samotná Kim Kardashianová. Ta si pořídila luxusní sídlo za bezmála 1,75 miliard korun, a to od supermodelky Cindy Crawfordové. Sídlo se nachází v Kalifornském Malibu a je pokryto krásnou červenou prejzovou střechou.

Sídlo za bezmála 1,5 miliardy korun se stalo majetkem Kim Kardashianové

Rozhodně nemůže být pochyb o tom, že sídlo, které si známá osobnost pořídila, nabídne své majitelce vše, co člověk může po domovu vyžadovat. Kromě toho jde o jednu z nejžádanějších čtvrtí vůbec. Nejspíš vám tedy nemusíme sdělovat, že v okolí sídla se nachází mimo jiné i další známé osobnosti. Výhled na Tichý oceán, téměř žádná silnice poblíž a vysoká brána je jen malým lákadlem tohoto sídla. Za zmínku ovšem stojí i živý plot, o který pečují její asistentky. Většina těchto sídel byla postavená v minulém století.

Výjimkou není ani výše uvedené nádherné sídlo, za které majitelka zaplatila téměř 2 miliardy korun. Sídlo v Kalifornském Malibu bylo postaveno v roce 1944. O necelých 50 let později prošlo obrovskou rekonstrukcí, jež dostala sídlo na samotný vrchol. O dalších necelých 30 let později se rekonstrukce opakovala. Pochopitelně v jiném měřítku. Přesněji řečeno šlo o rekonstrukci v roce 2016. Tehdy se této rekonstrukce ujala bývalá majitelka. Tou byla Cindy Crawfordová, jak bylo uvedeno v prvním odstavci tohoto článku.

Zdroj obrázku: https://www.facebook.com/KimKardashian/photos

Jak to vypadá v sídle?

Interiér nádherného sídla je postaven na ploše o velikosti 697 metrů čtverečních. Jakmile vstoupíte do sídla, naleznete v něm 4 velkoplošné ložnice a celkem 6 koupelen, a to včetně toalet. Jestliže si Kim Kardashianová bude chtít odpočinout, může tento proces provést v jednom z několika obývacích pokojů nebo salonků. Jeden ze salonků se nachází v přízemí. Označován je za hlavní salonek. Důvodem může být také fakt, že z něho jde krásně vidět na oceán. S jedním z obývacích pokojů mimo jiné sousedí jídelna. Dům je ideálním zázemím pro odpočinek milovníků sportovních aktivit. Kromě dvou bazénů se může pochlubit vlastním tenisovým kurtem a v interiéru umístěnou tělocvičnou, jak uvádí internetový portál Novinky.cz.

Zdroj: Novinky.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---