Jaké návyky do vztahu v žádném případě nepatří?

Špatné návyky vás mohou připravit prakticky o váš doposud dokonalý vztah. Jaké návyky rozhodně nepatří do vztahu? Pokud je do vztahu zapojujete, dříve nebo později od vás váš protějšek může odejít. Jste na to připravení? Že ne? Pak zkuste zařadit zpátečku, protože v opačném případě o svou polovičku přijdete.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Čemu se vyhnout?

Vztah je o budování. Jedině tak může fungovat bez problému. Rozhodně do vztahu nepatří příliš časté pití, kdy muž chodí se svými přáteli na různé večírky a akce. Podobně je to i u žen. Pokud i žena chodí na akce se svými kamarádkami, dopouští se obrovské chyby. O to horší je to v případě, kdy pár chodí odděleně. Jestliže máte nutkání chodit každý týden na akce, pak nejste na vztah s největší pravděpodobností ještě plně připravení. Alkohol totiž ve velkém ničí nejen zdraví, ale i osobnost člověka, jak uvádí internetový portál Novinky.cz.

Špatným návykem je i usmiřovací sex. I tento špatný zlozvyk vás připravuje o dokonalý vztah. Kromě toho v daný okamžik nejde považovat milování za atraktivní. Jen si to představte. Jste na sebe naštvaní a během pár vteřin se začnete milovat. Jak takové milování vypadá, když se dva lidi ještě před pár vteřinami hádali? Jedná se o milování bez toho, aniž by oba do této činnosti dali maximum a lásku. Na milování je potřeba, aby oba byli usmíření, šťastní a připravení.

Neupřímnost je dalším návykem, který vám ničí vztah. Každá lež nebo nesdělování informací může dříve nebo později prasknout. Na to myslete, jakmile se vás na něco bude ptát váš protějšek. Snažte se jeden druhému sdělovat vše potřebné. Jedině tak se vyhnete v budoucnu problémům, které mohou vést až k ukončení vztahu.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Připomínání minulosti

Při každé hádce na vás váš protějšek vytáhne minulost? Tento zlozvyk patří k těm nejhorším vůbec. Někdy si tak člověk říká, zda je dobré sdělovat novému protějšku vše o své minulosti. To už ovšem bude záviset na vás a povaze druhé osoby.

Zdroj: Novinky.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---