Jak si zařídit beauty koutek aneb i ženy potřebují své místo v bytě

Domov je místem, kde by se člověk měl cítit v pohodě a bezpečí. Ženy navíc často projevují zájem mít v bytě nebo rodinném domě svůj vlastní osobní prostor. Ten by sloužil pro vytvoření beauty koutku. Po tomhle s největší pravděpodobností touží každá žena. Jak takového beauty koutku docílit a následně jej zařídit? Stačí k tomu jen malý prostor.

Vytvoření beauty koutku aneb splnění ženské touhy

Ženy jsou stvoření, která se hýčkají. Hýčkání očekávají ale také od svých partnerů. Pokud máte možnost dopřát jim beauty koutek, pak na nic nečekejte. Uvidíte, že to vaší partnerku potěší. K vytvoření beauty koutku nepotřebujete příliš mnoho volného místa. Beauty koutek je především o speciálním stolečku, který je pro hýčkání přizpůsoben. Tento beauty stoleček navíc obsahuje i obrovské zrcadlo. Žena se tak při zkrášlování má možnost neustále kontrolovat. Mimo jiné obsahuje takový stůl i plno úložného prostoru pro úschovu kosmetiky. Nebude se tak válet v koupelně.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/


Pro vytvoření beauty koutku si vyhraďte světlé místo v některé ze svých místností. Ideální místem by byl beauty koutek v obývacím pokoji. Pokud v něm nemáte dostatečné místo, můžete zvolit svou ložnici. Je dobré beauty stolek vybavit také lampičkou. I přes to, že zvolíte světlé místo. Žena by na sebe měla vidět. Kromě toho bude využívat beauty koutek i ve večerních hodinách. Je tedy důležité, aby bylo místo maximálně osvětleno. Na vytvoření takového místa dále není nic, co byste nezvládli. Jakmile si vyhradíte místo, začněte uvažovat nad správným výběrem beauty stolku.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Rozměry, rozměry a opět rozměry

Při výběru beauty stolku půjde o správný výběr rozměrů. Beauty stolek by neměl být ani malý, ale naopak ani příliš velký na místo, které jste vybrali. Ve chvíli, kdy místo vybavíte beauty stolkem se zrcadlem, vyberte lampičku pro maximalizování světla. Nic dalšího beauty koutek nevyžaduje. Poté si už jen žena uspořádá svou kosmetiku do jednotlivých šuplíků a je hotovo. Jak sami můžete vidět, na vytvoření beauty koutku není nic složitého.

Beauty stolek si snadno vyrobíte i sama. Nemusíte si hned kupovat profesionální sortiment. Stačí jen trocha odvahy, jak uvádí internetový portál Living.iprima.cz.

Zdroj: Living.iprima.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---