Jak dodat koupelně luxusní vzhled za pár kaček?

Vaše koupelna nemusí stát desetitisíce, aby mohla působit luxusním dojmem. Přestaňte mlsně nahlížet do katalogů s přepychovými koupelnami a zařiďte si to u vás doma tak, aby i vaše koupelna vypadala jak z luxusního časopisu. Jak na to? Tohle jsou levné tipy, jak koupelně dodat luxusní vzhled. Inspirujte se!

Pořiďte si závěsné zrcadlo

Mnoho lidí se v koupelně spokojí s klasickou zrcadlovou skříňkou z laciného plastu. Takové kousky byste v luxusní koupelně hledali jen stěží. Proto si pořiďte závěsné zrcadlo, které bude rozhodně vypadat mnohem lépe než stará zažloutlá skříňka, co myslíte?

Vsaďte na mosazné prvky

V poslední době vidíme mosaz a měď všude, zejména v těch nejluxusnějších koupelnách. Nemusíte hned měnit všechny baterie, píše web My Domaine, ale i pár mosazných prvků zaručí, že vaše koupelna bude rázem působit luxusněji.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/

Kupte si nové osušky a ručníky

Pokud se podíváte do katalogu na nějakou drahou koupelnu, s největší pravděpodobností v ní uvidíte ručníky a osušky zavěšené na radiátorech nebo různých háčcích. Dovolte své koupelně prokouknout právě tím, že si koupíte pěknou sadu osušek či ručníků.

Pořiďte si do koupelny rostliny

Dejte na radu webu Bath Tubber a kupte si do koupelny pár živých rostlin. Posaďte je třeba na okenní parapet nebo na poličku na zdi. Krásně oživí prostor a dodají mu honosnější vzhled.

Spolehněte se na bílou nebo na černou

Jaké barvy si spojujete s luxusem? Za nás je to určitě bílá a černá. Obě dvě barvy jsou nadčasové, velmi moderní, vkusné a na pohled určitě zajímavé. Nechte svoji koupelnu obléknout do některé z těchto barev a uvidíte, že rázem bude působit luxusněji.

Zdroj obrázku:https://pixabay.com/

Vydejte se cestou přírodních materiálů

Předměty vyrobené z přírodních materiálů jsou nejlepším způsobem, jak udělat každou malou koupelnu příjemnou a útulnou. Navíc i přírodní materiály se postarají o to, že vaše koupelna bude za malé investice vypadat krásně a draze, píše web In The Play Room.

Zdroj: mydomaine.com, bathtubber.com, intheplayroom.co.uk

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nikol Kolomazníková
Zařizování domácnosti je mou radostí – pro nelibost své rodiny doma neustále pohybuji s nábytkem. Na iBydlení.cz si můžete přečíst mé články plné levných nápadů, které se v domácnosti neztratí.

Nejnovější články

--- Další články autora ---