Jak bydlí slavná hollywoodská hvězda Jennifer Aniston? Vlastní luxusní dům s obrovským pozemkem

Jennifer Aniston je v Hollywoodu stále hvězdou s velkým H. Proslavila se jako oblíbená Rachel Greenová v seriálu Přátelé a její nedávná účast v dramatickém seriálu The Morning Show jí vynesla další uznání. Na sociálních sítích je pouze výjimečně, ale v roce 2019 si založila oficiální účet na Instagramu, díky němuž mohou fanoušci nahlédnout do jejího života a kariéry.

Jennifer Aniston má stejně dokonalý cit pro design jako vkus pro role a své pracovní projekty. Zarytí fanoušci rádi nahlížejí do domu Jennifer Aniston prostřednictvím jejích sociálních médií. Díky svému nepopiratelnému talentu, šarmu a dokonalému vkusu se Jennifer stala milovanou a uznávanou herečkou zábavního průmyslu, uvádí Hello Magazine.

V roce 2011 si Jennifer Aniston koupila sídlo Bel Air navržené Quincy Jonesem za přibližně 21 milionů amerických dolarů. Ve spolupráci s designérem Stephenem Shadleyem kompletně přepracovala minimalistický dům z poloviny století na pohodlné a příjemné obydlí.

Jennifer často sdílí fotografie svého úžasného a klidného sídla Bel Air, které jí slouží jako osobní útočiště.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Tento dům se skládá z:

4 ložnic

6 koupelen

Vinného sklepa

Bazénu a vířivky

Velké zahrady

Ložnic pro hosty

A jak vypadá samotný dům?

Dům Jennifer Aniston se pyšní nádherným designem, nadčasovým obývacím pokojem v barvě slonové kosti a černé, otomany doplňujícími koberec a sofistikovaným černým koženým nábytkem, píše web MagicBricks. Krb má jedinečný prvek na stěně s tmavým výklenkem a úložným prostorem na polena.

Začlenění přírodních prvků, jako je zemité umělecké dílo, které vyniká na stěně z dřevěného uhlí, na níž se nachází, stejně jako tlumenější obrazy, které opepřují zbytek prostoru, dodávají místnosti hřejivý a příjemný pocit. Jedním z výrazných prvků místnosti je nadrozměrná rostlina umístěná v masivním kovovém květináči, která dodává prostředí barevný nádech a vnáší do něj atmosféru venku.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Všude mnoho světla

Uspořádání místnosti s pohodlným posezením a dostatkem přirozeného světla z ní činí ideální místo pro zábavu hostů nebo prostý odpočinek po dlouhém dni. Pokoj vypovídá o dokonalém vkusu této hollywoodské herečky a jejím odhodlání vytvářet krásné a funkční prostory, jak ukazuje portál ClooserWeekly. Ukazuje, že při správném vyvážení prvků může být místnost klasická, ale zároveň zcela v trendu, pohodlná a zároveň sofistikovaná. Obývací pokoj Anistonové je ukázkovým příkladem toho, jak vytvořit prostor, který obstojí ve zkoušce časem a který bude jistě obdivován po mnoho let.

Zdroj: MagicBricks, Hello Magazine, ClooserWeekly

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Michaela Hanelová
Mám ráda domov, ze kterého při jediné návštěvě dýchne klid, pohoda a harmonie. Ráda sleduji nové trendy v bydlení a čtenářům webu iBydlení.cz bych ráda předala to nejzajímavější, co se týče rad pro zútulnění a vylepšení jejich domácnosti.

Nejnovější články

--- Další články autora ---