Interiér vás začal nudit? Navoďte změnu s těmito netradičními barvičkami

I ten nejlépe zařízený interiér se po nějaké době okouká. Najednou začnete mít pocit, že už to není ono. Bydlení vás začne nudit. Není hned potřeba přistupovat k finančně a časově náročným změnám. Pokud se vám interiér okoukal a zdá se vám nezajímavý, oživte ho s některou z těchto netradičních barev.

Lady Bug

Že jste o této barvě ještě nikdy neslyšeli? Tak to je velká škoda. Její název tak trochu napovídá, že nadchne zejména něžné pohlaví.

Barva nesoucí jméno Lady Bug se hodí zejména do kuchyně, kde podpoří dobrou náladu a chuť k jídlu. Je to barva elegantní a na pohled hřejivá. Skvěle si rozumí se světlým dřevem.

Flutterby

I tahle barvička vám svým názvem možná nepřijde známá, jakmile vám ale povíme, že jde o světle olivovou, už budete vědět. Je tomu přesně tak.

Jemná olivová barva najde uplatnění třeba v obývacím pokoji, výborně se hodí i do ložnice. Je to odstín, který má tendenci nás uklidnit a navodit v nás pocit spokojenosti.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Hobglobin

Když jsme vás v úvodu článku lákali na netradiční barvy, dobře jsme věděli, co děláme. I barva, která nese název Hobglobin, možná nepatří mezi nejznámější.

Přesto si dokáže najít místečko u vás doma. Příjemný odstín se dokonale hodí k přírodním prvkům, krásně mu to sluší s odstíny žluté i červené. Ubytujte ho třeba právě v ložnici.

Deliah

V duchu netradičních a méně známých barev se poneseme i nadále. Tahle barva se inspirovala padesátými léty, vyvolává pocit nostalgie – takže pokud stihnete k retrostylu a máte k těmto věcem blízko, barva zvaná Deliah vás zaručeně ihned okouzlí. Pokud byste náhodou nevěděli, kam s touto barvou, za nás radíme jednoznačně do koupelny.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

BoobleHat

Poslední méně známou barvou je BoobleHat, která se nese v duchu modré. Působí majestátně, je dominantní a má takovou příjemnou hloubku. Říká se o ní, že je to barva odpočinková, hodí se proto do ložnice nebo do obývacího pokoje.

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nikol Kolomazníková
Zařizování domácnosti je mou radostí – pro nelibost své rodiny doma neustále pohybuji s nábytkem. Na iBydlení.cz si můžete přečíst mé články plné levných nápadů, které se v domácnosti neztratí.

Nejnovější články

--- Další články autora ---