Hliníkové pergoly s dlouhou životností a dokonalým vzhledem

Vystavěli jste nebo jste si koupili svůj vysněný dům a bezpochyby z něj máte obrovskou radost? Nyní ale přemýšlíte, jak jej dovést k dokonalosti? V obývacím pokoji jste vytvořili harmonický čtecí koutek, v předsíni vám zbyl kus na šatnu, ale kam chodit odpočívat od jara do podzimu, abyste mohli být na čerstvém vzduchu? Hliníkové pergoly na míru vám mohou pomoci. Užijte si volné chvíle s vaší rodinou pod přístřeškem za jakéhokoli počasí.

Dlouhá životnost a dokonalý vzhled

Zahradní pergoly od Atypy.cz mají stahovací střechu, která bude ideálem v jakémkoli počasí. Pokud svítí ostré slunce, stačí lamely na střeše natočit. Pokud prší, můžete je zavřít. A na podzim, kdy sluníčko vyloženě vyhledáváme, můžeme celou střechu pomocí ovladače složit a užít si poslední hřejivé paprsky v roce. Výhodou je, že lamely, tedy střecha, odolává silnému větru až o síle 117 km/h.

A pokud jde o materiály, na střechu bylo použito třívrstvé PVC s hliníkovými profily. Pergoly z hliníku také mají spoustu výhod, mezi které patří například bezúdržbovost a dlouhá životnost. Konstrukci nemusíte natírat či jinak o ni pečovat. Další výhodou u tohoto typu zastřešení terasy je také to, že vám neubere světlo v obývacím pokoji či v jídelně. Především na podzim, kdy je slunečního svitu minimum. Pokud stále přemýšlíte, zda se pergola opravdu vyplatí, upusťte od této myšlenky. Hliníkové pergoly patří mezi nejoblíbenější zastřešení již dlouhé roky, které nízké požadavky na údržbu, a navíc jsou praktické. Ke koupi pergoly dostanete také pět let záruku.

Bioklimatické pergoly

V případě, že jste o těchto pergolách neslyšeli, navštivte výše zmíněný e-shop, kde najdete veškeré potřebné informace o produktech, ale i o realizaci. Bioklimatická pergola je vybavena otočnými lamelami a zároveň nabízí příjemné provzdušnění a dostatek světla.

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nejnovější články

--- Další články autora ---