Dwayne Johnson a jeho bydlení aneb jak si žije svalnatý herec přezdívaný The Rock 

Dwayne Johnson patří k osobnostem, jež zná prakticky celý svět. Důkazem jsou i jeho sociální sítě, na kterých sklízí obrovské úspěchy. Pokud byste si u Dwayna Johnsona chtěli zakoupit reklamu v podobě publikace příspěvku, nestačil by vám na to průměrný životní plat Čecha. Jak herecká hvězda bydlí a co jeho domov nabízí?

Dwayne Johnson aneb The Rock a jeho luxusní sídlo

Herec patří k úspěšným a zároveň velice známým osobnostem. Koupit si tedy sídlo za v přepočtu 600 milionů korun pro něho není nijak náročným procesem. Právě takovou částku herec zaplatil za sídlo ležící v Beverly Hills. Sídlo o rozloze 7 tisíc čtverečních stop nabízí svému majiteli nejenom 6 velkoplošných ložnic, ale také baseballovou část nebo tenisový kurt. Mezi předchozí majitele luxusního sídla se řadí například Alex van Halen nebo Paul Reiser. 

Součástí luxusního sídla je také penzion, který přináší rozlohu o velikosti 2,5 tisíce čtverečních stop. Kromě výše uvedené baseballové části, tenisovém kurtu patří k luxusnímu sídlu také nadprůměrně vybavená posilovna, hudební studio, vnitřní i venkovní bazény, výtah a v neposlední řadě také kino. Jakmile byste sídlo navštívili a projížděli byste po příjezdové cestě, která k sídlu vede, na jejichž konci se dostanete k nádherné fontáně. Luxusní sídlo tak může být domovem nejenom samotné známé tváře, ale i hostů. Jak se říká, dům pro hosty v podobě penzionu nabízí mnohdy více služeb než hotely nebo penziony po celém světě.

Zdroj obrázku: https://www.facebook.com/DwayneJohnson/photos

The Rock je považován za nejlépe placeného herce na světě

The Rock se často ocitá na vrcholu každoročního seznamu nejlépe placených herců světa v časopisu Forbes, jak uvádí internetový portál Svetzeny.cz. Není se tedy čemu divit, že výše uvedené luxusní sídlo si může bezesporu dovolit. Podle několika zpravodajských portálu si herec The Rock vydělal v přepočtu více než 500 milionů korun za roli ve filmu Red Notice.

Zdroj: Svetzeny.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---