Bydlení v přepychu aneb jak se bydlí v Monaku

Určitě znáte pořekadlo, že fotografie vydá za tisíc slov. Pokud jde o bydlení, dokážete si jej představit i pomocí slov. Nyní vám popíšeme život v přepychu neboli také luxusní bydlení, která jsou postavená například v Monaku. Počet místností vás dostane do kolen.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Bydlení v luxusu? O tom je Monako

Jedná se o příklad relativně běžného bydlení v Monaku. Pochopitelně jen v případě, budeme-li se bavit o luxusních bytech nebo domech, které se nachází v těch nejbohatších čtvrtích. Nyní společně nahlédneme do jednoho z luxusních a moderně zařízených apartmánů. Půjde převážně o počet místností a pár detailů. Pokud bychom měli popsat celý byt, s největší pravděpodobností by na to nestačila ani celá kniha. Apartmánu se přezdívá Caffe Latte a není to náhodou. Hlavním důvodem jsou krásně vypadající tóny a odstíny bílé kávy. Ty dodávají prostoru vzdušnost, bezpečnost a pohodlí. V neposlední řadě také velké množství potřebné šťávy harmonie.

Moderní apartmá Caffe Latte nabízí majiteli celkem 8 luxusně vybavených pokojů. Už jen z těchto místností je vidět luxus, bohatství a naprosté pohodlí. Každá jednotlivá místnost je vybavená moderním a luxusním nábytkem, kvalitním osvětlením a doplňky, jež vás oslní během pár vteřin. Kromě toho jsou místnosti navrženy tak, aby veškeré vybavení bylo skvělým doplňkem sousedícího pokoje. Obývací pokoj je právem zařazen do velkoplošných místností a jeho elegantní a zároveň otevřený prostor nabídne posezení pro velké množství hostů. Střed obývacího pokoje je rovněž prostorný, a to hlavně díky správnému rozmístění nábytku.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Luxusní tóny na každém kroku

Obrovským lákadlem je moderní pohovka navržená od Essential Home. Přesný název pohovky je Fitzgerald. Velká a krásně designovaná pohovka je tak jedním z největších poutačů. Místnost je inspirovaná italskou architekturou, která má spojení luxusu, bohatství a umění v malíčku. Podobně je na tom i kuchyni. I tady je možné narazit na luxus na každém kroku a v každém kusu nábytku.

Nevtíravé uklidňující barvy, luxusní materiály a jedinečný design spoluvytvářejí harmonické uklidňující prostředí s důrazem na luxus, jak uvádí internetový portál Living.cz.

Zdroj: Living.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---