Barvy v koupelně: Jaké zrovna frčí?

Barvy hrají v interiéru významnou roli. Pokud správně zvolíte barvy, pak máte minimálně z padesáti procent vyhráno. Na vámi vybranou barvu následně můžete skvěle navázat s dalšími produkty nebo věcmi. Víte, jaké barvy jsou letošním trendem, co se týče koupelny? Jestliže je vaše odpověď ne, pak je nejvyšší čas se s nimi seznámit.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Trendy barvy v koupelně

První barvou je černá. S největší pravděpodobností je teď mnoho z vás překvapeno, jak se černá může považovat vůbec za barvu. Budete se divit, jak lze s černou barvou kouzlit. Jen musíte vědět, jak ji použít. Například červená se náramně hodí právě k výše uvedené černé barvě. S červenou barvou to nepřehánějte. Pokud použijete kachličky, pak zvolte černé kachličky. Červené kachličky použijte jen v určitém množství. Skvěle vypadá jedna červená kachlička ve středu černých kachliček. Jde o kombinování barev.

Černá barva se vám příliš nelíbí a rádi byste tedy využili jinou barevnou kombinaci? Druhou variantou je žlutá barva. Opět je to o umění kombinovat více barev. Žlutá barva by ovšem v tomto případě měla být tou hlavní. Jako doplňkovou barvu lze zvolit například bílou nebo šedou barvu. Uvidíte, že vaše koupelna vynikne, použijete-li žlutou barvu s jemně šedou nebo zářící bílou barvou. Opět se jedná o jakýsi trend, který si do své domácnosti aplikuje stále větší a větší množství lidí.

Zdroj obrázku:https://www.istockphoto.com/

Poslední kombinace vás překvapí!

Poslední kombinací jsou vzory. V takovém případě nejde o to, jaké vzory využijete. Pomocí vzorů můžete svou koupelnu proměnit například v prales nebo pláž a moře. Záleží na tom, jestli dáváte přednost zelené nebo modré barvě. Vzorové tapety jsou skvělým způsobem, jak si hrát v dospělosti se svým interiérem. Bude tak záležet na vás, jestli dáte přednost klasickým barvám, nebo sáhnete po naprosté originalitě v podobě vzorových tapet.


Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---