Babské rady, které vám mohou pomoci v početí miminka

Snažíte se o miminko? Problém je v tom, že se vám nedaří? Vyzkoušeli jste už mnoho tipů, jak otěhotnět, ale ani jeden z nich nefungoval? Pak se zkuste zaměřit na níže uvedené babské rady. Pokud ani ty vám nepomohou, zkuste uvažovat nad návštěvou lékaře.

Jak otěhotnět aneb zkuste babské rady před návštěvou lékaře

  • Změňte stravu. To je bod číslo jedna, pokud totiž jíte fast foody nebo nezdravá jídla, snižujete tím šanci na početí miminka. Jestliže toužíte po miminku, budete se muset fast foodů a nezdravých jídel alespoň na nějaký čas vzdát. Přečtěte si o zdravém jídelníčku na specializovaných webech a zkuste se následně podle nich řídit.
  • Druhým bodem je být v kondici. Pokud máte podvýživu nebo nadváhu, bývá to při snaze o početí miminka problém. Pro početí miminka i průběh těhotenství je dobré mít stabilní váhu i hodnoty BMI. Zkuste ke zdravé stravě přidat cvičení i zvýšený pohyb. Pokud máte sedavé zaměstnání a veškerý volný čas trávíte doma, pak se nesmíte divit tomu, že se vám nedaří otěhotnět.
Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/
  • Největším zabijákem bývá stres. Jestliže toužíte po miminku tak moc, že ostatní věci jdou stranou, bývá to problémem číslo jedna. Chtíč je největším zabijákem, a to hned vedle stresu. I ten dokáže zabít šanci na početí miminka. Stres je také nepřítelem v různých onemocněních, a tak je potřeba se ho zbavit. Stejně tak i chtíče. Miminko musí přijít přirozeně a samo.
  • Na závěr k babským radám patří svíčka, kterou provedete po každém milování, a to po dobu alespoň 5 až 10 minut. Spermie tak mají větší šanci proniknout do dělohy ženy. O to větší šance je na početí miminka. Zkuste se také milovat častěji a střídat nejenom polohy, ale i místa, kde se milujete. Milování si musíte okořenit. Nesmí to být pouze proces početí miminka. Každé milování si musíte užit, a to jak vy, tak i váš partner.
Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/


Zkuste dát také šanci bylinkám. Jednou z nejosvědčenějších bylinek podporující správnou funkci hormonálního cyklu ženy je kontryhel, jak uvádí internetový portál Babyweb.cz.

Zdroj: Babyweb.cz

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---