Australská přehlídka whisky se vrací v dalším kole a je lepší než kdy jindy

Moderní éra australské whisky začala přibližně před 30 lety a od té doby se jen vyvíjela a zrála jako kvalitní jednosladová whisky.

Přehlídka se koná v Melbourne

Nyní je silnější a vzrušující než kdykoli předtím, takže letošní akce v Melbourne je povinnou zastávkou pro milovníky whisky všech vášní a zaměření. Přehlídka se rozdělí do dvou příslušných čtyřhodinových sekcí – od 12 do 16 hodin a od 17 do 21 hodin – a na dosah vašich rtů a prstů se dostane spousta kvalitních vzorků, píše web Drinksadventure.

zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Můžete vyzkoušet všechny novinky

Oprašte své znalosti jeden doušek po druhém a ochutnejte nejnovější a nejlepší novinky ze zavedených i méně známých palíren, uvádí portál Manofmany. V pop-up obchodě s lahvemi si můžete zakoupit více než 100 různých australských jednosladových whisky.

Nová Whisky Snow

Jak již bylo zmíněno výše, The Australian Whisky Show je součástí širšího festivalového programu po celé Austrálii. Vstupenky na všechny přehlídky Whisky Show v jednotlivých státech budou stát 125 dolarů a zahrnují vstup na přehlídku, degustační skleničku se značkou Whisky Show na památku, balíček s občerstvením, dárkovou tašku a přístup k ochutnávce všech whisky, které jsou k dispozici k nalití v jednotlivých stáncích, uvádí portál Flipboard.

zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Seznam potvrzených australských lihovarů a nezávislých stáčíren:

Amber Lane Distillery, Archie Rose Distilling Co., Bakery Hill Distillery, Belgrove Distillery, Cape Byron Distillery, Chiefs Son Distillery, Coastal Stone Whisky, Craft Works Distillery, Cut Hill Distillery, Eden Whisky, Furneaux Distillery, Gospel Whiskey, Hellyers Road Distillery, Hobart Whisky, Iniquity Whisky, Launceston Distillery, Le Fevre Spirits Co, Limeburners Whisky, Lower Marsh Distillery, Morris Whisky a další.

Zdroje: Manofmany, Drinksadventure, Flipboard

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Michaela Hanelová
Mám ráda domov, ze kterého při jediné návštěvě dýchne klid, pohoda a harmonie. Ráda sleduji nové trendy v bydlení a čtenářům webu iBydlení.cz bych ráda předala to nejzajímavější, co se týče rad pro zútulnění a vylepšení jejich domácnosti.

Nejnovější články

--- Další články autora ---