Ať ani kapka nepřijde nazmar. Tyto 3 non toxic lahve na pití vám nebudou téct!

Už jste to určitě také minimálně jednou v životě zažili. Koupili jste si láhev na pití, abyste posléze zjistili, že se ve vaší kabelce nebo batohu vylila. Chtěli byste non toxic láhev na vodu, která nebude téci? A co víc, bude se i dobře vymývat? Následující 3 lahve jsme pro lepší orientaci seřadili od nejlevnější po nejdražší.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Energy Šejkr

Pokud podporujete české značky, rozhodně by vaší pozornosti neměla uniknout láhev Energy Šejkr. Jak uvádí web Biooo, jedná se o produkt české společnosti Energy Group a. s. Ale zpět k této lahvi. Lahev byla primárně určena pro přípravu nápojů ze zelených potravin, do kterých spadá např. mladý ječmen, chlorella, maca, spirulina a další. Nicméně ji využijete i na vodu z kohoutku. Láhev se snadno rozebere i vymyje, neteče a nezapáchá. Bonusem je její nízká cena. Tuto láhev totiž seženete už od 100 Kč.

Retap

Podobným výrobkem je nesmrtelná lahev z borosilikátového skla dánské značky Retap, jak uvádí web Nasvacinu. Z nabídky této značky si rozhodně vybere každý. Nejenže ji seženete v různých velikostech, ale můžete zvolit několik barevných provedení víček. Pokud by vás po nějaké době barva přece jen přestala bavit, nemusíte si kupovat rovnou celou lahev. Stačí si dokoupit jen víčko nebo lahev oživit barevným úpletem, který ji chrání před rozbitím v případě pádu. Připravte se však na vyšší cenu. Samotnou lahev seženete od 300 Kč.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Klean Kanteen

Přesuňme se zeměpisně trochu dál. A to do slunné Kalifornie v USA. Právě odtud pochází značka Klean Kanteen. Jak udává web Mybottle, tyto lahve jsou vyrobené z nerezavějící oceli. Pro ně jsou typická různá barevná provedení a zajímavé obrázky. Kromě klasických lahví na pití od této značky seženete také termosky, termohrnky, dětské lahve apod. Připravte si však minimálně 500 Kč.

Zdroje

https://www.silabylin.cz/?vyhledavani=&vsude=&list=&xmlid=2194358

https://www.biooo.cz/znacky/energy/

https://www.nasvacinu.cz/znacka/retap/?pk_campaign=akv_vyhledavaci&pk_kwd=behavee&pk_source=google&pk_medium=cpc&pk_content=AKV_search&pk_cid=702636663&gclid=CjwKCAiAr4GgBhBFEiwAgwORrUzvUifZoDo6wtmSMjLSMBguZVzEJ2gdR5bxVBoR6SmED2AkLldxaBoCrwgQAvD_BwE

https://www.mybottle.cz/klean-kanteen/?gclid=CjwKCAiAr4GgBhBFEiwAgwORraSWbO1OmtFSwOUljXrn8libLCXuouvmpwKLCksV8pfxC9Fdi611-RoCumAQAvD_BwE

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nika Lerchhttps://abcrecenze.cz/
Svoji lásku k psaní jsem spojila s mými koníčky, ke kterým patří péče o dům a zahradu. Na iBydlení.cz si můžete přečíst mé články o zahradničení, bytovém designu a celkovém zvelebováním domova.

Nejnovější články

--- Další články autora ---