5 doplňků za pár kaček, které zútulní i vaše bydlení

Domov je místem, kde se každý z nás chce cítit příjemně. Zařizujeme si ho k obrazu svému, snažíme se do něho otisknout naši osobnost. Aby naše bydlení působilo útulně, nemusíme do něho vrážet statisíce. I s pomocí dekorací za pár korun lze vytvořit to pravé teplo domova.

Zapalte si doma svíčky

Máloco vytvoří tak příjemnou atmosféru jako plápolající svíčky. Svíčky by zkrátka neměly chybět v žádné domácnosti. Pohled do živých plamínků dokáže uklidnit a navodit duševní pohodu. Pořídíte-li si voňavé svíčky, přispějete také k omamné atmosféře u vás doma.

Obklopte se rodinnými fotografiemi

Za tuto dekoraci nemusíte utratit milion, přesto patří k těm nejkrásnějším vůbec. Rámečky plné rodinných fotografií okamžitě zabydlí každý prostor. A je úplně jedno, jestli je postavíte na poličku nebo pověsíte na zeď. Jde o snadný a zároveň i poměrně levný způsob, jak vytvořit útulný domov. Na fotografiích nemusí být jen rodina, ale klidně i přátelé – zkrátka všichni ti, které máte rádi.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Pořiďte koberečky a kožešinky

Pěkný kobereček, kožešina nebo běhoun dokážou s interiérem hotové divy. Přitom jde o doplněk, který vás vyjde jen na pár stovek. Takový měkoučký kobereček najde uplatnění třeba vedle postele, běhoun může doplnit prostor před kuchyňskou linkou a kožešina zútulní prostor před sedací soupravou v obýváku.

Zachumlejte se do měkkých dek a polštářů

Přejete si vytvořit rodinnou pohodu a ono kouzlo domova, zároveň ale nechcete utrácet mnoho peněz? Máme skvělý nápad: Pořiďte si domů měkoučké deky a naducané polštáře. I tyto doplňky seženete řádově od několika desítek až stovek korun, uplatnění najdou od ložnice přes obývací až po dětský pokojíček.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Rozsviťte to okolo sebe

Tlumené osvětlení nejenže dopomůže k příjemné atmosféře, ale zároveň přispěje i k útulnosti vaší domácnosti. Dnes jsou populární různé svítivé koule, vsadit můžete i na bodová osvětlení nebo lampy a lampičky.

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Nikol Kolomazníková
Zařizování domácnosti je mou radostí – pro nelibost své rodiny doma neustále pohybuji s nábytkem. Na iBydlení.cz si můžete přečíst mé články plné levných nápadů, které se v domácnosti neztratí.

Nejnovější články

--- Další články autora ---