4 NEJHORŠÍ barvy ve vaší koupelně! Zjistěte, které to jsou

Existuje mnoho barev, ve kterých mají lidé zařízené své koupelny. První věc je otázka vkusu a doplňků, které do místa relaxace pořizujete. Podívejte se spolu s námi na barvy, které do koupelny rozhodně nepatří, a pokud se pro ně rozhodnete, měli byste je vždy kombinovat s jinou barvou.

V koupelně většinou pro člověka končí den a ponoření se do horké vany je úleva pro každého z nás, jak píše portál Home and garden. Víte však o tom, že mohou existovat barvy, které relaxaci mohou pořádně narušit?

Čistě bílá

Místnost v čistě bílé koupelně působí chladně a neútulně. Kromě toho bude váš obličej v čistě bílé koupelně vypadat nepřirozeně a udržovat ji v čistotě bude velmi náročné. Tuto koupelnu je lepší kombinovat například s hnědou barvou nebo nějakým jemným barevným vzorem.

Smaragdově zelená

Tato barva je pro dámské koupelny obzvlášť nevhodná, protože velmi mění tón líčení, píše web Apartment therapy. Podíváme-li se na ni z jiného úhlu pohledu, smaragdově zelená koupelna vypadá velmi tmavě a prostor se v ní zmenšuje.

Zdroj obrázků: https://www.istockphoto.com/

Broskvová

Tato barva v koupelně velmi mění tón pleti a v současné době již dávno není v módě. Pokud ji však chcete mít v koupelně, zkuste ji zkombinovat například s bílou nebo černou barvou.

Černá

Moderní, ale samostatně nepraktická barva. Skvrny od mýdla jsou v této barvě v koupelně velmi viditelné a je velmi náročná na údržbu. Samozřejmě i zde opticky může černá zmenšit prostor.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Doplňky

Pokud se však pro jednu z těchto barev rozhodnete, můžete ji doplnit i o různé samolepky, které naleznete v každém hobby marketu v oddělení koupelen. Existují například nalepovací samolepky na dlaždičky, které můžete v koupelně rozmístit, a koupelna tak dostane ihned modernější a lepší nádech, jak uvádí portál Elle decorated.

Zdroje: Home and garden, Apartment therapy, Elle decorated

Zdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

Michaela Hanelová
Mám ráda domov, ze kterého při jediné návštěvě dýchne klid, pohoda a harmonie. Ráda sleduji nové trendy v bydlení a čtenářům webu iBydlení.cz bych ráda předala to nejzajímavější, co se týče rad pro zútulnění a vylepšení jejich domácnosti.

Nejnovější články

--- Další články autora ---