3 tipy, jak docílit očního okolí bez vrásek 

Žádná žena netouží po vráskách v okolí svých očí. Je to pochopitelné, a tak se snaží zaměřovat na tipy, jež jim od těchto problémů pomohou. Mnohdy stačí i úplná maličkost a vráskám můžete následně zamávat. Pokud byste se chtěla vráskám vyhnout, pak je důležité se zaměřit na hydrataci a výživu.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

3 tipy, jak docílit krásné pleti bez vrásek

Malujete se? Nemáte se za co stydět, protože každá žena chce být krásná. Tady ovšem může nastat problém číslo jedna. Prvním tipem, jak uspět a mít krásnou pleť, je správné odličování. Oční okolí je důležité každý večer správně, a především opatrně odlíčit. V žádném případě tento proces neignorujte. Jestliže se nemalujete, nemyslete si, že vás nečeká žádná práce. I ženy, které se nemalují potřebují pár minut na vyčištění prostředí kolem svých očí. Po celém dni se na vaší pleti usazují různé nečistoty, kterých je potřeba se zbavit. 

Dále se zaměřte na hydrataci. Ta je nezbytně důležitá pro zbavení se vrásek. Výraz obličeje a samotný pohled často prozradí víc, než máte v úmyslu, jak píše web Proženy.cz, a kvalitní hydratace pomůže zlepšit pevnost vaší pleti. Právě tento proces má za následek zbavení se vrásek. Vaše pleť je následně krásná. Vždy stačí použít malé množství kvalitního přípravku do okolí svých očí a brzo uvidíte viditelné výsledky. Toto malé množství masírujte pomocí svých rukou. Je důležité se ale zaměřit opravdu na kvalitní přípravky, aby hydratace byla maximálně efektivní.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Výživa v podobě očních krémů

Hydrataci máme již vyřešenou. Pochopitelně čistě jen hydratace vám stačit nebude. Dalším důležitým bodem je výživa. Té lze docílit například kvalitním očním krémem. Bez očních krémů se v žádném případě neobejdete. Oční krémy mají pozitivní účinky na prostředí kolem očí a celkovou pleť. Obsažené peptidy redukují tvorbu vrásek, zmírňují otoky, oční váčky a zesvětlují tmavé kruhy pod očima. O své oči i okolí musíte řádně a s láskou pečovat. Zaměřte se převážně na hydrataci a správnou výživu. 

Pokud se do této péče pustíte, zkuste se opravdu zaměřit na kvalitní přípravky, jejichž cena se pohybuje ve stovkách korun. Na levné a nekvalitní produkty zapomeňte, protože nemají žádné pozitivní účinky.

Zdroj: Proženy.czZdroj fotografii: Pixbay, Pexel, Envato, Dreamstime, istockphoto.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Mé jméno je David Novák a pro internetový magazín iBydlení.cz píšu články zaměřující se převážně na interiér a zahradu. Obor bydlení mi je blízký, a tak nemám problém se zaměřit prakticky na jakékoliv téma.

Nejnovější články

--- Další články autora ---